No limit drugi u uzrastu U-12 na 4. ljetnom No limit kupu

Završio je i drugi dan 4. Međunarodnog ljetnog No limit kupa za uzrast U-12 koji se igra na nogometnom igralištu TVIN-a. Prvo mjesto osvojio je Stars iz Bosanske Gradiške slavivši u finalu protiv No limita sa 3:0. U dvoboju za treće mjesto Moslavina je s lakoćom slavila nad Podravcem iz Virja sa 5:0. Za najboljeg igrača proglašen je Oton Fadljević iz No limita, najbolji strijelac je Anđelo Golić te vratar Boško Kotur, oboje iz Starsa.
Pehare i medalje najboljima uručili su virovitičko-podravski župan Igor Andrović, njegov zamjenik Marijo Klement i gradonačelnik Virovitice Ivica Kirin.
Kup se nastavlja u nedjelju utakmicama uzrasta U-10. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak i Facebook No limit)