Sveti Đurađ osvojio 11. Memorijalni nogometni turnir „Tomislav Meseš“

Na igralištu Nogometnog kluba Sveti Đurađ u subotu je odigran 11. po redu Memorijalni nogometni turnir za juniore „Tomislav Meseš“ koji je osvojio istoimeni domaćin, a koji je u finalu bio bolji od Bušetine 1947. sa 4:1 nakon jedanaesteraca (regularni dio završio je bez pogodaka). U dvoboju za treće mjesto Sokol iz Milanovca bio je bolji od Rezovca sa 3:1.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Filip Filjak, a za vratara Matija Puh, oboje iz Svetog Đurđa, dok je najbolji strijelac turnira Leo Kirin iz Sokola.
Pehare i medalje najboljima uručili su otac pokojnog Tomislava Željko Meseš i zamjenik gradonačelnika grada Virovitice Damir Marenić.
Tomislav, koji je bio igrač Nogometnog kluba Sveti Đurađ, tragično je preminuo 2006. godine i od tada njegov klub svake godine njemu u čast organizira ovaj memorijalni turnir. Njegov grob posjetili su predstavnici svih klubova koji su nastupili na turniru gdje su položili cvijeće i zapalili svijeće.(www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)