FOTO Uspješno održan ”Kros grada Slatine 2018.”

Povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana, Europskog tjedna sporta i početka nastavne godine, u organizaciji Atletskog kluba Slatina i Zajednice športskih udruga grada Slatine, te uz pomoć Grada Slatine i Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina, jučer je na kros stazi OŠ Eugena Kumičića održan ”Kros grada Slatine 2018.”.

Na ”Krosu grada Slatine 2018.” ukupno se natjecao 881 trkač i trkačica u kategorijama predškolci, osnovne škole, srednje škole i građanstvo, te 13 članova Udruge osoba s intelektulanim teškoćama ”Vretanac” Slatina koji su se natjecali u bacanju vortexa.

Rezultati:

Predškolci djevojčice:

1. Josipa Ljubas (DV Zeko)
2. Katarina Pavlović (DV Zeko)
3. Inna Kozjak (DV Suncokret)

Prvi razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Ema Varju (OŠ E. Kumičića)
2. Jana Hrala (OŠ J. Kozarca)
3. Lana Cvijanović (OŠ E. Kumičića)

Drugi razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Matea Funtek (OŠ E. Kumičića)
2. Katja Srbić (OŠ J. Kozarca)
3. Franka Martinović (OŠ J. Kozarca)

Treći razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Marta Sarta (OŠ J. Kozarca)
2. Marija Buček (OŠ E. Kumičića)
3. Lorena Štruklec (OŠ J. Kozarca)

Četvrti razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Tena Jurlina (OŠ J. Kozarca)
2. Ana Tropšek (OŠ J. Kozarca)
3. Dea Virovac (OŠ E. Kumičića)

Peti razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Elvira Škrlec (OŠ E. Kumičića)
2. Petra Zver (OŠ E. Kumičića)
3. Ana Sejkora (OŠ E. Kumičića)

Šesti razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Tia Hršak (OŠ E. Kumičića)
2. Tea Halužan (OŠ E. Kumičića)
3. Karla Mihaljević (OŠ E. Kumičića)

Sedmi razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Dora Koprek (OŠ J. Kozarca)
2. Lana Brdarić (OŠ E. Kumičića)
3. Ana Marija Jokić (OŠ E. Kumičića)

Osmi razredi osnovnih škola djevojčice:

1. Tanita Šantalab (OŠ E. Kumičića)
2. Ivona Mijatović (OŠ E. Kumičića)
3. Lorena Krupnicki (OŠ J. Kozarca)

Prvi i drugi razredi srednjih škola djevojke:

1. Matea Klement (SŠ M. Marulića)
2. Antonija Tunić (IOŠ)
3. Dorijana Drokan (SŠ M. Marulića)

Treći i četvrti razredi srednjih škola djevojke:

1. Ana Marija Menčik (SŠ M. Marulića)
2. Patricija Kovačić (SŠ M. Marulića)
3. Josipa Lukić (SŠ M. Marulića)

Građanstvo žene:

1. Ana Benko
2. Ksenija Petriševac
3. Mirta Drokan, Tomislava Medvedović, Nikolina Tamaš

Predškolci dječaci:

1. Ivano Šokec (DV Zeko)
2. Teo Perić (DV Zeko)
3. Edi Radočaj (DV Zeko)

Prvi razredi osnovnih škola dječaci:

1. Viggo Milaščević (OŠ J. Kozarca)
2. Dominik Grbac (OŠ E. Kumičića)
3. Rene Milaščević (OŠ J. Kozarca)

Drugi razredi osnovnih škola dječaci:

1. Marko Juzva (OŠ E. Kumičića)
2. Gragor Lazić (OŠ J. Kozarca)
3. Patrik Ciglar (OŠ E. Kumičića)

Treći razredi osnovnih škola dječaci:

1. Ivano Bocor (OŠ J. Kozarca)
2. Luka Jurlina (OŠ J. Kozarca)
3. Roko Ćurić (OŠ J. Kozarca)

Četvrti razredi osnovnih škola dječaci:

1. Fran Jaković (OŠ E. Kumičića)
2. Emanuel Feldi (OŠ J. Kozarca)
3. Matej Bunarkič (OŠ E. Kumičića)

Peti razredi osnovnih škola dječaci:

1. Erik Tomac (OŠ J. Kozarca)
2. Jan Košćak (OŠ J. Kozarca)
3. Mateo Matinković (OŠ E. Kumičića)

Šesti razredi osnovnih škola dječaci:

1. Noa Jaković (OŠ E. Kumičića)
2. Ino Pavić (OŠ J. Kozarca)
3. Gabriel Hodak (OŠ J. Kozarca)

Sedmi razredi osnovnih škola dječaci:

1. Zvonimir Šuntić (OŠ J. Kozarca)
2. Ivan Blašković (OŠ E. Kumičića)
3. Ivan Kontić (OŠ J. Kozarca)

Osmi razredi osnovnih škola dječaci:

1. Kristian Ferenčak (OŠ J. Kozarca)
2. Benjamin Mudri (OŠ E. Kumičića)
3. Antonio Pipić (OŠ E. Kumičića)

Prvi i drugi razredi srednjih škola dečki:

1. Marin Zdelar (SŠ M. Marulića)
2. Nenad Gojić (SŠ M. Marulića)
3. Luka Šokac (SŠ M. Marulića)

Treći i četvrti razredi srednjih škola dečki:

1. Sabastian Herceg (SŠ M. Marulića)
2. David Puača (SŠ M. Marulića)
3. Antonio Čović (IOŠ)

Građanstvo muškarci:

1. Danijel Dunković
2. Marko Šuntić
3. Karlo Matoković

Natjecanje u vortexu, Vretenci:

1. Filip Horvat
2. Goran Grahovac
3. Magdalena Grahovac

”Kros grada Slatine 2018.” otvorio je predsjednik Zajednice športskih udruga grada Slatine Davor Butorac, koji je zajedno sa zamjenicom slatinskog gradonačelnika Sanjom Mrzljak Jovanić i tajnikom Zajednice športskih udruga grada Slatine Željkom Stipanićem podijelio odličja najuspješnijima.

Cjelokupni program vodila je Helena Hegediš.

(www.icv.hr, adf, foto: D. Fišli)