Srebro i dvije bronce za karate klub Virovitica na Međimurje openu

Na Međunarodnom Karate turniru Međimurje open u Čakovcu u konkurenciji gotovo 1200 natjecatelja nastupili su i članovi Virovitičkog Karate kluba. U uzrastu mlađih učenica do 28 kg Marija Knežević osvojila je treće mjesto i brončanu medalju. U disciplini Kata u seniorskom uzrastu Maks Luka Šenjug s tri pobjede ušao je u finale u kojem je zaustavljen te je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju. U kadetskom uzrastu Matija Relić je osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Sara Malčec i Ana Rajnović su ostale bez medalja.

cid 1659a23f6ffc0bf574d1

Na turniru su još nastupili Mihael Štefović i Nikola Gondi, koji su nakon pobjeda u prvim borbama izgubili druge borbe. Luka Rajnović vodio je u prvoj borbi, ali nije uspio sačuvati prednost do kraja borbe. Chris Malčec nastupio je u mlađem kadetskom uzrastu. (www.icv.hr, mš)