2. ŽNL U skupini Zapad vodeći je Škvarić, “na Istoku” caruje Obžetić

Nakon osam odigranih kola u 2. županijskoj ligi – skupina Zapad, na vrhu liste strijelaca odvojio se napadač vodećeg Omladinca iz Korije, Tomislav Škvarić sa devet postignutih pogodaka, a slijede Vedran Grubić (Omladinac) i Mateo Draganić (Dinamo Kapela Dvor) sa 7 golova. U skupini Istok na vrhu je napadač Borove Darko Obžetić sa 12 zgoditaka.

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

9 – Škvarić (Omladinac)

7 – Grubić (Omladinac), Draganić (Dinamo)

6 – Šelember (Podgorje)

5 – A. Paulović (Drava), Mareković (Drava), Kovač J. (Mladost), Jurković (Podgorje), Martelo (Sokol), Tomić (Sokol), M. Lanšćak (Sokol), Ladović (Sveti Đurađ), Pavić (Croatia)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Jugović (Gradina), Krmpotić (Podgorje), Šerepec (Croatia)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Giba (Omladinac), Korenički (Omladinac), Nemčec (Mladost), V. Taušan (Turanovac), Đureš (Podgorje), Šelimber (Mladost), Szabo (Sv. Đurađ)

2 – Jurić (Mladost), Draganić (Turanovac), Balažić (Croatia), Dorić (Sokol), Leš (Bilogora 1947.), J. Lanšćak (Sokol), S. Ivanešić (Dinamo), Kovač (Croatia), Lacko (Dinamo), Bistrović (Sokol), Krajačić (Turanovac), Tandarić (Croatia)

1 – Domokuš (Napredak), Štefanec (Omladinac), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Čavar (Mladost), Delić (Drava), Trivanović (Drava), Duvnjak (Gradina), Funko (Sv. Đurađ), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Barišić (Drava), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Šmer (Drava), Deskar (Bilogora 1947.), Varga (Omladinac), Begović (Turanovac), Pokupić (Mladost), Blažinčić (Croatia), Milaković (Croatia), Feketija (Mladost), Zalogaj (Turanovac), Biondić (Sokol), Blažević (Gradina), M. Taušan (Turanovac), Rukavina (Turanovac), Slavić (Croatia), Poropatić (Croatia), Balić (Croatia), Dergez (Croatia)

Skupina Istok:

12 – Obžetić (Borova)

9 – Ibričić (Mladost Milj.)

8 – Zebec (Mladost Milj.), Ciglar (Crnac)

6 – Pipić (Borova), Rupčić (Mladost Milj.)

5 – Petrović (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Stupar (Borova)

4 – Lehpamer (Mladost Milj.), Vukalović (Zrinski), Striber (Zrinski), Tilen Marić (DOŠK)

3 – Nikolić (DOŠK), Milošević (Zrinski), Gabud (Standard), Mužar (Crnac), Matoković (Crnac), Makar (Standard), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), Šain (Borova), M. Jozić (Ćeralije), Holec (Borova), F. Perić (Ćeralije)

2 – Šteger (DOŠK), Sitar (DOŠK), Budimir (Mladost Bak.), Prpić (Mladost Bak.), Vuzem (Borova), J. Tomić (Ćeralije), Matota (Zrinski), Marinković (Standard), D. Jozić (Ćeralije), Kapetanović (Munja), J. Perić (Ćeralije), Jaković (Ćeralije), Šojka (Mladost Bak.), Mlinarić (Mladost Bak.), Kurtić (Zrinski), Šalković (DOŠK)

1 – Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Filipović (Kozice), A. Borovec (Tehničar), Zdelar (Munja), Mimić (Crnac), Mateo Hrgetić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), A. Čović (Ćeralije), J. Čović (Ćeralije), M. Tomić (Ćeralije), Pejić (Ćeralije), Hetrih (Kozice), Tušek (Standard), Stupar (Tehničar), Velić (DOŠK), Bišćan (DOŠK).

(www.icv.hr, ts, foto: M. Šolc)