ĆORIĆU KONAČNO SVANULO Graničar iz Okrugljače upisao prvu ovosezonsku pobjedu

Graničar iz Okrugljače došao je do svoje prve ovosezonske pobjede nadigravši goste iz Voćina 2:1.

Prvi dio završio je bez pogodaka u obostranom nadmudrivanju. U šezdesetoj minuti Fučkar dovodi domaći momčad u prednost 1:0. Voćin kreće na sve ili ništa. U jeku gostujućih napada domaći vratar Mudrovčić odličnom loptom asistira Godeču za povećanje prednosti na 2:0.

IMG 6587 Custom

Desetak minuta prije kraja gosti iz Voćina zgoditkom Perića smanjuju sa 2:1 iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Do kraja nije bilo izglednijih prilika i moglo je početi slavlje domaće momčadi i malobrojnih navijača. Domaći strateg Miroslav Ćorić dočekao je svoju prvu pobjedu na klupi Graničara.

-Došli smo praktički bez pola momčadi, te nas je domaćin zasluženo pobijedio. Želim im uspjeh u daljnjem natjecanju – zaključio je gostujući trener Ivica Ević.

Graničar Okrugljača – Voćin 2:1
Igrač utakmice: Dario Čančar