NRECIN ULAZAK KLJUČAN U POBJEDI REZOVCA Dežmarić s dva zgoditka riješio Slavoniju na Laništu

U Rezovcu je domaća momčad u sklopu 12. kola 1. županijske nogometne lige konačno došla do pobjede. Nakon četiri sušna kola Rezovčani su pobijedili Slavoniju iz Sladojevaca 2:0.

Prvi dio protekao je u nadigravanju na sredini terena, bez konkretnijih prilika za zgoditak. U drugom dijelu u igru je ušao Mario Nreca, što se pokazalo ključnim u nastavku, u igri domaće momčadi. Neoprezna gostujuća obrana na njemu je napravila prekršaj u kaznenom prostoru u sedamdeset drugoj minuti, koji je realizirao Vanja Dežmarić. Četiri minute kasnije, Dežmarić je iskoristio jednu upotrebljivu loptu Nrece i potvrdio pobjedu domaće momčadi.

-Nije sve bilo do mene, zaslužna je cijela ekipa, uspjeli smo realizirati dvije prilike i eto, sretan sam što smo konačno pobijedili. Idemo dalje – rekao je “dvostruki” asistent rezovačke momčadi Mario Nreca.

Rezovac – Slavonija Sladojevci 2:0
Igrač utakmice: Vanja Dežmarić