2. ŽNL Na “Zapadu” vodeći Tomislav Škvarić, skupinu Istok i dalje predvodi Darko Obžetić

Vodeći strijelac 2. ŽNL Istok Darko Obžetić (drugi s lijeva) u društvu suigrača

Nakon odigranih 18 kola u drugoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad vodeći strijelac je Tomislav Škvarić (Omladinac Korija) sa 25 postignutih zgoditaka. Prvi pratioc je njegov klupski suigrač Vedran Grubić sa 21 pogotkom, a drugi Manuel Šelimber (Mladost Vukosavljevica), na brojci od 14 golova.

U skupini Istok vodeći je Darko Obžetić (Borova) sa 28 pogodaka, a Danijel Ciglar (Crnac) drugi sa 23. Na trećem, četvrtom i petom mjestu su igrači miljevačke Mladosti: Rupčić (19), Ibričić (18) i Zebec (15), koji su postigli zajedno čak 52 zgoditka za svoju momčad od ukupno 70, koliko je miljevačka Mladost upisala u odigranih 18 kola.

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

25 – Škvarić (Omladinac)

Suigrači Vedran Grubić i Tomislav Škvarić (Omladinac Korija)

21 – Grubić (Omladinac)

14 – Šelimber (Mladost)

13 – D. Godeč (Omladinac)

12 – Draganić (Dinamo), J. Kovač (Mladost), Tomić (Sokol)

10 – A. Paulović (Drava), Jugović (Gradina), Đureš (Podgorje)

9 – Martelo (Sokol), T. Krmpotić (Podgorje)

8 – Jurković (Podgorje), Ladović (Sveti Đurađ)

7 – Šelember (Podgorje), Pavić (Croatia), Trivanović (Drava), V. Taušan (Turanovac), S. Djak (Bilogora 1947.)

6 – Šerepec (Croatia), Jurić (Mladost), Marko Balažić (Croatia)

5 – Mareković (Drava), M. Lanšćak (Sokol), M. Taušan (Turanovac), Funko (Sv. Đurađ), Szabo (Sv. Đurađ), J. Čoklo (Bilogora 1947.), Jelovečki (Omladinac)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Blažinčić (Croatia), Šmer (Sv. Đurađ), Ma. Iličić (Dinamo)

3 – N. Pecolaj (Gradina), Giba (Omladinac), Korenički (Omladinac), Nemčec (Mladost), Duvnjak (Gradina), Krajačić (Turanovac), Milaković (Croatia), S. Ivanešić (Dinamo), Kovač (Croatia), Begović (Turanovac), Barišić (Drava), Draganić (Turanovac), Vlaisavljević (Bilogora 1947.), Ivoš (Bilogora 1947.), Martinčević (Croatia), Sesvečan (Mladost), Mi. Iličić (Dinamo)

2 – Dorić (Sokol), J. Lanšćak (Sokol), Lacko (Dinamo), Bistrović (Sokol), Tandarić (Croatia), Slavić (Croatia), L. Paulović (Drava), Krajc (Bilogora 1947.), Čavar (Mladost), Bajser (Sv. Đurađ), Rajnović (Sv. Đurađ), Jergović (Sv. Đurađ), Delić (Drava), Lončarić (Croatia), Varga (Omladinac), F. Jeličić (Omladinac)

1 – Domokuš (Napredak), Štefanec (Omladinac), Berda (Drava), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Deskar (Bilogora 1947.), Pokupić (Mladost), Feketija (Mladost), Zalogaj (Turanovac), Biondić (Sokol), Blažević (Gradina), Rukavina (Turanovac), Poropatić (Croatia), Balić (Croatia), Dergez (Croatia), L. Vukšić (Podgorje), M. Podgornik (Podgorje), Pakšec (Drava), Toljan (Bilogora 1947.), Spajić (Sokol), J. Iličić (Dinamo), Kovačević (Croatia), Čičak (Omladinac), Štulec (Sokol), Brodarić (Sokol), I. Pernar (Bilogora 1947.), Puškarić (Gradina), Zagorac (Gradina), Tubić (Turanovac), Juhas (Gradina), Ivšić (Gradina), Brnadić (Drava), Žitković (Sv. Đurađ), Matija Balažić (Croatia), Kajić (Sv. Đurađ), Kosina (Mladost), Štefan (Sokol), M. Krmpotić (Podgorje)

Skupina Istok:

28 – Obžetić (Borova)

23 – Ciglar (Crnac)

19 – Rupčić (Mladost Milj.)

18 – Ibričić (Mladost Milj.)

15 – Zebec (Mladost Milj.), Gabud (Standard), F. Perić (Ćeralije)

13 – Krešimir Pipić (Borova)

11 – Stupar (Borova)

9 – Tilen Marić (DOŠK), Vukalović (Zrinski)

8 – Kurtić (Zrinski), Holec (Borova)

7 – Šteger (DOŠK)

6 – Šain (Borova)

5 – Petrović (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Nikolić (DOŠK), Mužar (Crnac), M. Tomić (Ćeralije)

4 – Lehpamer (Mladost Milj.), Striber (Zrinski), J. Tomić (Ćeralije), Budimir (Mladost Bak.), Matoković (Crnac), Zeman (DOŠK), Pejazić (Mladost Milj.), Marinković (Standard), J. Čović (Ćeralije), Durmiši (DOŠK), Milošević (Zrinski), Hetrih (Kozice), M. Đorđević (Ćeralije), Kapetanović (Zrinski)

3 – Makar (Standard), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), M. Jozić (Ćeralije), Šojka (Mladost Bak.), Velić (DOŠK), Si. Nika (Tehničar), Prpić (Mladost Bak.), Sitar (DOŠK), Vuzem (Borova), Blašković (Mladost Bak.), Mijatović (Kozice)

2 – Matota (Zrinski), D. Jozić (Ćeralije), J. Perić (Ćeralije), Jaković (Ćeralije), Mlinarić (Mladost Bak.), Šalković (DOŠK), Gregurić (Munja), A. Čović (Ćeralije), Mihalić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), Mateo Hrgetić (Standard), Bošnjak (Crnac), Damjan (Crnac), Brusač (Crnac), Benko (Standard), Colarić (Kozice), Radić (Crnac), Hudoletnjak (Standard), Vida (Munja), Filipović (Kozice), Zdelar (Zrinski)

1 – Granjaš (Standard), Bosak (Munja), Toni Marić (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), A. Borovec (Tehničar), Mimić (Crnac), Pejić (Ćeralije), Tušek (Standard), Stupar (Tehničar), Bišćan (DOŠK), Klement (Mladost Bak.), Presečan (Tehničar), Marenić (Munja), K. Perić (Ćeralije), Matijević (Mladost Milj.), Kovačević (Crnac), Majetić (Munja), R. Matota (Mladost Milj.), Ivanović (Borova), Šalković (Crnac), Vidas (Standard), K. Bračun (Zrinski), Zdelar (Crnac), Prović (DOŠK), Teodorović (Zrinski), Makar (Standard), Medved (Kozice), Horvat (Borova), Bradarić (Tehničar), Ivić (Ćeralije), Krunoslav Pipić (Borova), Rosan (Munja), Lukić (Zrinski).

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, M. Rođak)