Marta Samardžić srušila dva osobna rekorda te osvojila srebro i broncu na “Zlatnom Dukatu” u Đakovu

Proteklog je vikenda na Đakovačkim bazenima održan plivački miting “Zlatni Dukat”, na kojemu je nastupila i Marta Samardžić, kao jedina predstavnica Plivačkog kluba Orahovica na tom natjecanju.

Prvog dana natjecanja, u subotu, 29. lipnja srušila je svoja dva osobna rekorda: na 50 metara leptir za tri sekunde i 100 metara slobodno za 12 sekundi.

Drugi dio natjecanja bio je odličan, kako za Martu, tako i za orahovački Plivački klub, jer se Marta kući vratila s dvije medalje oko vrata. U disciplini na 50 metara slobodno osvojila je treće mjesto i brončanu medalju, dok je na 100 metara leđno osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.