FOTO Borova u prvoligaškoj premijeri na Obžetićev pogon slomila čađavačku Mladost

U svojoj prvoligaškoj premijeri, nogometaši Borove su pred svojim navijačima u susretu s Mladosti 1930. iz Čađavice došli do tri boda pobijedivši rezultatom 3:2.

Prvih pola sata proteklo je bez većih uzbuđenja i prilika. U 32. minuti Mateo Gegić dovodi Borovu u vodstvo. Osam minuta kasnije Darko Obžetić udvostručuje domaću prednost. S rezultatom 2:0 momčadi odlaze na odmor.

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Nakon devet minuta nastavka dosuđen je kazneni udarac za goste. Domaći vratar Josip Vuzem obranio je udarac Danka Šimunića. Lopta se odbila Šimuniću i on je iz “popravka” poentirao.

Darko Obžetić svojim drugim pogotkom, kojeg je postigao u 70. minuti povećao je domaću prednost na 3:1. Konačni rezultat postavio je gostujući igrač Robert Šomođi smanjivši prednost domaćeg sastava na 3:2.

-Zadovoljan sam pobjedom. U idućem kolu gostujemo u Koriji, gdje ćemo pokušati također doći do pozitivnog rezultata – presretan je bio trener Borove Vladimir Antunović.

Borova – Mladost 1930. Čađavica 3:2
Igrač utakmice: Darko Obžetić