FOTO Borova u prvoligaškoj premijeri na Obžetićev pogon slomila čađavačku Mladost

U svojoj prvoligaškoj premijeri, nogometaši Borove su pred svojim navijačima u susretu s Mladosti 1930. iz Čađavice došli do tri boda pobijedivši rezultatom 3:2.

Prvih pola sata proteklo je bez većih uzbuđenja i prilika. U 32. minuti Mateo Gegić dovodi Borovu u vodstvo. Osam minuta kasnije Darko Obžetić udvostručuje domaću prednost. S rezultatom 2:0 momčadi odlaze na odmor.

Nakon devet minuta nastavka dosuđen je kazneni udarac za goste. Domaći vratar Josip Vuzem obranio je udarac Danka Šimunića. Lopta se odbila Šimuniću i on je iz “popravka” poentirao.

IMG 2699 Custom

Darko Obžetić svojim drugim pogotkom, kojeg je postigao u 70. minuti povećao je domaću prednost na 3:1. Konačni rezultat postavio je gostujući igrač Robert Šomođi smanjivši prednost domaćeg sastava na 3:2.

-Zadovoljan sam pobjedom. U idućem kolu gostujemo u Koriji, gdje ćemo pokušati također doći do pozitivnog rezultata – presretan je bio trener Borove Vladimir Antunović.

Borova – Mladost 1930. Čađavica 3:2
Igrač utakmice: Darko Obžetić