1. ŽNL Grubić i Škvarić u Četekovcu napunili mrežu domaćeg Dinama, Vuzem poput hobotnice Borovi spasio tri boda

Na terenima županijskih prvoligaša proteklog je vikenda odigrano 5. prvenstveno kolo.

Nakon odlaska trenera Damira Blaževića, nogometaši Omladinca iz Korije otputovali su na teško gostovanje u Četekovac. Domaći Dinamo nije bio kompletan, što su gosti iz Korije maksimalno iskoristili. Poveli su već u drugoj minuti iz slobodnog udarca, koji je odlično izveo Tomislav Škvarić. Do odlaska na odmor nogometaši Omladinca su postigli još tri pogotka. Dva je dao Vedran Grubić, a još jednog je pridodao Škvarić. Nakon sat vremena igre, najbolji domaći strijelac Darko Kokoška smanjio je na 4:1. Nakon četiri minute zbog udaranja protivničkog igrača Kokoška je zaradio crveni karton. To koriste gosti i postižu još dva pogotka. Strijelci su bili Valentino Pintarić u 70. i Leo Jelovečki u 85. minuti.

Dinamo Četekovac – Omladinac Korija 1:6
Igrač utakmice: Tomislav Škvarić

Nekompletna Borova otputovala je na gostovanje u Voćin. U prvom dijelu gosti su dominirali i to su materijalizirali u 29. minuti kada je Mateo Gegić postigao zgoditak. U nastavku inicijativu preuzimaju igrači Voćina. Najbolju priliku za promjenu rezultata su imali u 55. minuti kada je gostujući vratar Josip Vuzem obranio jedanaesterac. U još nekoliko navrata Vuzem je bio uspješniji od domaćih napadača i time svojoj momčadi osigurao tri vrijedna boda.

Voćin – Borova 0:1
Igrač utakmice: Josip Vuzem