FOTO Prvoligaške pričuve protutnjale kroz Pitomaču, Slaven Belupo II s laganih 3:0 nastavio stopostotan niz

U 11. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Pitomače su dogovorom klubova treću uzastopnu utakmicu odigrali na svom terenu.

U goste im je došla, dosad neporažena druga momčad koprivničkog prvoligaša Slaven Belupa. Gosti su poveli pogotkom Mihaela Mladena u 30. minuti. Na samom početku nastavka, u dvije minute (47. i 48.) gostujuća momčad postiže dva pogotka i rješava pitanje pobjednika. Strijelci su bili Hrvoje Kudumija i Arijan Brković.

Kvalitetniji gosti imali su još nekoliko izvrsnih prilika koje je uspio neutralizirati domaći vratar Hrvoje Zdelar.

IMG 4999

-Gostujuća momčad je pokazala svoju kvalitetu i došla do zaslužene pobjede. Čestitam im na tome – kratak je bio trener Pitomače Goran Bosilkovski.

Pitomača – Slaven Belupo II 0:3
Najbolji u pitomačkim redovima: Hrvoje Zdelar