FOTO Dominik Sabolić pobjednik Otvorenog dvoranskog prvenstva “Didon 2020.” u tenisu do 14 godina

Proteklog vikenda u organizaciji virovitičkog Teniskog kluba “Didon” na terenima multifunkcionlne hale Viroexpo u Virovitici održan je teniski turnir za dječake i djevojčice do 14 godina starosti.

Na turniru pod vodstvom trenera Dražena Lovrekovića nastupili su i predstavnici TK Didon iz Virovitice Dominik Sabolić, Nika Dragičević i Lucija Podravac. Sjajan uspjeh ostvario je tenisač Dominik Sabolić koji je došao do finala uvjerljivo pobijedivši sve svoje protivnike. U finalu je bio bolji od tenisača Mateja Božičevića iz HTK Zagreb 6:1, 6:2 te osvojio turnir.

Kod djevojčica turnir je osvojila tenisačica iz TK Varteks Ena Poljan koja je u finalu bila bolja od Sofije Čorić iz TK Vulpes 6:2, 6:2 . Nika Dragičević odigrala je meč na visokoj razini, u kojem je izgubila od finalistice turnira Sofije Čorić. Lucija Podravac izgubila je od tenisačice Anje Janković iz TK Bosutsko.