Gorica remijem s Dinamom potvrdila dobru formu: Hrvoje Babec odigrao 90 minuta u meču sa zagrebačkim plavima

Ovog vikenda igra se 30.kolo Hrvatski telekom prve lige. Nogometaši zagrebačkog Dinama pobjedom na gostovanju u Velikoj Gorici su mogili osigurati naslov prvaka. Momčad Gorice, nakon minimalnog poraza na travnjaku osječkog Gradskog vrta 2:1 od domaće momčadi, pokazala je da je i dalje u dobroj formi odigravši sa zagrebačkim plavima susret bez zgoditaka 0:0.

U redovima Gorice ponovno je standardan prvotimac bio nekadašnji igrač Virovitice Hrvoje Babec odigravši cijelu utakmicu.

U posljednja četiri kola Hrvoje Babec je od 360 odigrao 315 minuta, trener Valdas Dambrauskas  ga nije koristio samo u drugom dijelu osječke utakmice, što je u nastavku ligaškog natjecnja bio jedini poraz Goričana.