4. LIGA BJ-KC-VT Kucljak s dva zgoditka nastavio odličnu formu: Grofovi upisali drugu uzastopnu pobjedu

U posljednjoj utakmici 5. kola 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, nogometaši Suhopolja su u nedjelju gostovali kod novaka u ligi, Bilogorca u Velikom Trojstvu.

Gosti su bili bolja momčad tijekom prvog dijela utakmice, ali se na odmor otišlo netaknutih mreža.

U prvoj minuti nastavka Luka Čubelić dovodi Suhopolje u prednost 1:0. Nakon samo dvije minute domaća momčad je izjednačila zgoditkom Nikole Cindrića. Samo minutu kasnije Suhopolje ponovno vodi, a strijelac je bio Deni Kucljak.

Nakon što je zamijenjen u 60. minuti, Luka Čubelić je u 69. minuti zaradio crveni karton, zbog psovanja suca. I u nastavku Suhopoljčani su bili bolji. Nastavili su sa svojom igrom, koja je donijela rezultate u posljednjih petnaest minuta igre.

Na 3:1 za goste je povećao Enio Kirin u 75. minuti, dok je konačni rezultat 4:1 svojim drugim pogotkom za gostujuću momčad postigao Deni Kucljak u 83. minuti.

– Zadovoljan sam igrom i pristupom svojih igrača. Imamo prostora za još veći napredak u igri i rezultatu – nakon utakmice izjavio je trener Suhopolja Tomislav Filipović.

Bilogorac Veliko Trojstvo – Suhopolje 1:4
Igrač utakmice: Deni Kucljak