FOTO Nastavak slabih rezultata u prvoligaškom društvu: Novi domaći poraz Lavica od crikveničke Murvice 34:30

U subotnjem susretu 7. kola 1. rukometne lige za žene, igračice 1234 Virovitice na svom terenu u sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić poražene su od Murvice iz Crikvenice rezultatom 34:30.

Do 40. minute domaća ekipa je većim dijelom imala nekoliko zgoditaka prednosti. Od 40. minute gošće preuzimaju kontrolu rezultata i na kraju dolaze do dva boda i pobjede, koje će im puno značiti u daljnjoj borbi za opstanak u ligi.

Najviše pogodaka u redovima ekipe trenera Vladimira Gašparca upisala je Nika Deskar, njih devet. Ovim porazom virovitičke Lavice ostale su na pretposljednjem, 13. mjestu s dosad jednim osvojenim bodom u šest susreta.

MG 9230

1234 Virovitica: Marija Devald, Martina Majkovčan (8+1), Jelena Pratljačić, Lukrecia Veršec 1, Nadia Dujmović, Ivana Kirin 4, Marija Medved 1, Ana Blažev, Nika Deskar 9 (7), Tea Strusa, Klara Crnoja, Viktorija Šestak 1, Laura Oršulić, Nea kovač, Tena Mioč – Cabadaj 7 (1) i Lea Vukojević 7. Trener: Vladimir Gašparac.

Sedmerci: 8 (8)

Isključenja: 4 minute (Medved i Šestak po dvije minute).