1.HRL: Lavice bez šanse, sesvetska Agroproteinka uvjerljivo do bodova

Rukometašice Sesveta Lavicama danas (subota) nisu ostavile niti malo šanse. Od samog otvaranja susreta bilo je jasno kako će on završiti, jedina nepoznanica bio je rezultat. Istekom 60. minute doznali smo i njega, završilo je 29:42.

1234 Virovitica nalazila se u rezultatskom zaostatku cijelu utakmicu. Nespretna igra u napadu sa puno izgubljenih lopti i brze kontre gostujućeg sastava dovele su naše rukometašice do 10 pogodaka zaostatka već nakon 15. minute susreta, a ista razlika ostala je sve do poluvremena (13:23).

Bez uzbuđenja i rezultatske neizvjesnosti odigran je i nastavak susreta kojeg su rukometašice Sesveta rutinski privele kraju.

U redovima 1234 Virovitice najviše su se istaknule Ivana Kirin i Nina Milovanović sa 6 pogodaka, dok su vratarke Martina Majkovčan i Marija Devald upisale 11 obrana.

1234 Virovitica: Marija Devald 5+0, Martina Majkovčan 6+1, Jelena Pratljačić, Lukrecia Veršec 1, Nina Milovanović 6, Nadia Dujmović 1, Lea Zupčić 1, Marija Medved 4, Ana Blažev 1, Elena Bardić, Martina Majkovčan, Nika Deskar 5, Tea Strusa 2, Ivana Kirin 6, Klara Crnoja, Viktorija Šestak 2, Laura Oršulić, trener: Franjo Meter

Rukometašice Virovitice slijedeći će susret odigrati slijedeće subote, 27. veljače, kada će ih ugostiti Koka.