FOTO Otvorilo se i Slatinčanima: Matija Bubaš matirao Časteka za prvu proljetnu pobjedu

U 19. kolu 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, nogometaši Slatine došli su do prve proljetne pobjede. Na svom stadionu Antuna Tone Butorca svladali su Daruvar rezultatom 1:0.

Tijekom svih 90 minuta domaća momčad je dominirala terenom. Gosti nisu uspjeli uputiti niti jedan ozbiljan udarac prema vratima domaćeg čuvara mreže Roberta Bunjevca. S druge strane, igrači Slatine su stvorili nekoliko odličnih prilika, ali su isto tako ponovno bili prilično neefikasni. Iskoristili su samo jednu priliku.

m IMG 6798 e1618085301634

U 42. minuti gostujućeg vratara Luku Časteka matirao je Matija Bubaš. Igru domaće momčadi na sredini terena nosio je Matej Kupres. Posljednje četiri minute gosti su odigrali s deset igrača jer je igru morao napustiti Arijan res zbog dva žuta kartona.

-Konačno smo stigli do prve pobjede. Nadam se da ćemo pozitivnim rezultatima nastaviti i u idućim susretima – nakon utakmice rezimirao je trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Daruvar 1:0
Igrač utakmice: Matej Kupres