2. ŽNL ISTOK Dinamo i DOŠK upisali nove pobjede: Odluka o osvajanju drugog mjesta past će u posljednjem kolu

Kao što smo već napisali, Crnac je na svom terenu ostvario pobjedu protiv Zrinskog iz Nove Bukovice, ujedno im je dodijeljen pehar za osvojeni naslov prvaka, a više o svemu možete pročitati OVDJE.

Što se tiče ostalih susreta 2. ŽNL Istok, najuvjerljiviju pobjedu upisao je DOŠK iz Dolaca koji je na domaćem terenu sa sigurnih 4:0 ispratio Mladost iz Bakića, a svi pogoci postignuti su u drugih 45 minuta. Marijan Velić bio je precizan u 51. i 70. minuti iz kaznenih udaraca, na 3:0 povisio je Marin Velić, dok je Domagoj Šteger postavio konačan rezultat.

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Plavi iz Jugovog Polja nisu uspjeli upisati treću prvenstvenu pobjedu, bolji od njih bio je Dinamo iz Josipova s 4:2. Golovima Marka Rastije i Milenka Beneša domaćini su poveli 2:0 nakon 32. minute igre, dok je Željko Gojmerac smanjio rezultat pet minuta prije odmora. U 59. za nova dva pogotka prednosti poentirao je Željko Lukanić, za 4:1 svoj drugi gol postigao je Beneš, a za konačnih 4:2 poentirao je Darko Pipić.

U posljednjem susretu Munja je slavila na gostovanju u Novoj Šarovki protiv domaćeg Standarda iako su cijelu utakmicu odigrali s igračem manje. Prvi dio utakmice priveli su kraju rezultatom 3:0 u svoju korist, a u strijelce su se upisali Zvonimir Mesinger, Matija Bošnjak i Ivan Vida. Konačan rezultat utakmice postavio je Ivan Marinković u 64. minuti. Šansu za povratak u utakmicu domaća momčad nije iskoristila šest minuta kasnije, budući da kazneni udarac koji je bio dosuđen u njihovu korist nisu uspjeli realizirati.