Juniori Plivačkog kluba Virovitica poboljšali svoja vremena na juniorskom ligaškom natjecanju u Sisku

Protekle subote održano je juniorsko ligaško natjecanje u Sisku gdje su nastupili kadeti i mlađi kadeti Plivačkog kluba Virovitica. Na natjecanju je sudjelovalo pet plivačica i dva plivača koji su, uz samo jedan trening tjedno, poboljšali svoja vremena u svim disciplinama u kojima su nastupili.

Luka Ladović osvojio je 9. mjesto na 100 metara slobodno, 10. mjesto na 100 metara leđno, 14. mjesto na 200 metara slobodno i 13. mjesto na 100 metara prsno.

Anja Prekratić osvojila je dva 16. mjesta u disciplinama 100 i 200 metara slobodno, Hana Piria u istoj disciplini na 100 metara osvaja 21. mjesto te 18. mjesto na 100 metara leđno, 17. mjesto na 200 metara slobodno i 11. mjesto na 100 metara prsno.

Marija Iličić svoje je vrijeme popravila u disciplini 100 metara leđno gdje osvaja 14. mjesto, 12. mjesto osvojila je na 100 metara slobodno, 13. mjesto na 200 metara slobodno i 6. mjestom na 100 metara prsno.

Marisela Zubić upisala je 20. mjesto na 100 metara slobodno, 7. mjesto na 50 metara prsno, 12. mjesto na 50 metara slobodno i 9. mjesto u disciplini 50 metara leđno.

Bruna Majetić osvojila je dva 5. mjesta u kategorijama 50 metara leptir i 50 metara prsno, 9. mjesto na 50 metara slobodno i 6. mjesto na 50 metara leptir.

David Kovačević nakon početne treme i diskvalifikacije u prvom nastupu u ostalim utrkama ostvario je odlične rezultate u odnosu na prethodne i stigao do 9. mjesta na 50 metara leptir, 14. na 50 metara slobodno i odličnog 4. mjesta u disciplini 50 metara leđno.

Trenutno se djevojke Plivačkog kluba Virovitica nalaze na petom mjestu na ljestvici, dok se u muškoj konkurenciji nalaze na sedmom mjestu u konkurenciji sedam klubova.