VETERANI Slatina na korak do naslova prvaka, pobjeda u idućem kolu osigurala bi im prvo mjesto

Veterani Slatine pred osvajanjem su naslova prvaka. Trenutno vodeća momčad drži pet bodova prednosti nad jedinim konkurentom, Rezovcem, a u slučaju pobjede u susretu 17. kola, koje će odigrati ovog vikenda protiv Suhopolja, prvo mjesto moglo bi se proslaviti već u ponedjeljak.

Proteklog vikenda na domaćem su terenu slavili protiv Standarda rezultatom 4:1. Pogotke za Slatinu u tom su susretu postigli Zdenko Marković, Stipica Bušljeta i Denis Kokorić, dok je posljednji pogodak autogol Ilije Ereša. Jedini zgoditak za Standard postigao je Marijan Makar iz kaznenog udarca.

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Suhopolje je dva puta vodilo na gostovanju u Gradini pogodcima Maria Krizmanića i Berislava Vidića, ali domaća momčad oba se puta vratila u utakmicu. Bod domaćoj momčadi svojim su golovima osigurali Boris Zagorac i Željko Modrić.

Papuk je sa uvjerljivih 5:0 slavio protiv miljevačke Mladosti. Na samom otvaranju susreta strijelac za 1:0 iz kaznenog udarca bio je Zoran Muselinović, na isti način pao je i posljednji pogodak od strane Maria Kubačeka, koji je postigao i pogodak iz igre, dok su se u strijelce još upisali Zlatko Repinac i Josip Rogač.

Novi remi vidjeli smo i u posljednjoj utakmici kola između Mikleuša i Virovitice. Matija Feketija doveo je goste u vodstvo nakon samo 10 minuta igre, dok je konačan rezultat postavio Miroslav Škulj u 37. minuti iz kaznenog udarca.