Doznajte raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja VPŽ

blank

Pred nama je novi uzbudljivi nogometni vikend, a mi vam donosimo raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja Virovitičko-podravske županije…

3. HNL Sjever: 5. kolo

Virovitica – Mladost Ždralovi (subota, 18. rujna u 16 sati)

Radnik KriževciPapuk Orahovica (subota, 18. rujna u 16 sati)

Koprivnica – Podravina Ludbreg (subota, 18. rujna u 16 sati)

Rudar Mursko Središće – Varteks Varaždin (subota, 18. rujna u 16 sati)

Bjelovar – Polet SMnM (subota, 18. rujna u 16 sati)

Podravac Virje – Međimurje (subota, 18. rujna u 16 sati)

4. liga BJ-KC-VT: 4. kolo

Bilogora 91′ Grubišno Polje – Mladost Kloštar Podravski (subota, 18. rujna u 16:30)

Čazma – Borac Imbriovec (subota, 18. rujna u 16:30)

Dinamo Predavac – Graničar Đurđevac (subota, 18. rujna u 16:30)

SuhopoljeSlatina (subota, 18. rujna u 16:30)

Ferdinandovac – Pitomača (subota, 18. rujna u 16:30)

Graničar Legrad – Garić Garešnica (subota, 18. rujna u 16:30)

Graničar Bušetina – Tehničar Cvetkovec (nedjelja, 19. rujna u 16:30)

1. ŽNL: 5. kolo

Bratstvo Gornje Bazje – Mladost Čačinci (subota, 18. rujna u 16 sati)

Podravac Sopje – Rezovac (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Crnac – Sloga Zdenci (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Podgorje – Gradina (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Mikleuš – Borova (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Voćin – Dinamo Četekovac (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Slavonija Sladojevci – Mladost Miljevci (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

2. ŽNL Zapad: 3. kolo

Podravec Dinjevac – Lukač 05 (nedjelja, 19. rujna u 16 sati – igra se u Turnašici)

Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Dinamo Kapela Dvor (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Kladare – Sveti Đurađ (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Sokol Milanovac – Drava Terezino Polje (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Mladost Vukosavljevica – Croatia Grabrovnica (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

2. ŽNL Istok: 3. kolo

Standard Nova Šarovka – Mladost Bakić (subota, 18. rujna u 16 sati)

Mladost 1930. Čađavica – Ćeralije (nedjelja, 19. rujna u 16 sati – igra se u Čađavačkom Lugu)

Munja Veliki Rastovac – Zrinski Nova Bukovica (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

Dinamo Josipovo – Grabić (nedjelja, 19. rujna u 16 sati – igra se u Novoj Šarovki)

DOŠK Dolci – Krčevina (nedjelja, 19. rujna u 16 sati)

3. ŽNL Zapad: 3. kolo

Sloga Dugo Selo – Stara Brezovica (subota, 18. rujna u 16 sati)

Turanovac – Aršanj Sedlarica (subota, 18. rujna u 16 sati)

Turnašica – Brana Bačevac (subota, 18. rujna u 16 sati)

Otrovanec – Omladinac Korija (nedjelja, 19. rujna u 10 sati)

3. ŽNL Istok: 3. kolo

Vaška – Meljani Donji Meljani (subota, 18. rujna u 16 sati – igra se u Novakima)

Orešac – Slavonac Novaki (subota, 18. rujna u 16 sati)

Plavi Jugovo Polje – Kozice (subota, 18. rujna u 16 sati)

Veterani VPŽ: 3. kolo

Rezovac – Gradina (nedjelja, 19. rujna u 10 sati)

Virovitica – Standard Nova Šarovka (nedjelja, 19. rujna u 10 sati – igra se u Lukaču)

Mikleuš – Papuk Orahovica (nedjelja, 19. rujna u 10 sati)

Slatina – Suhopolje (ponedjeljak, 20. rujna u 17 sati)

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, T. Szabo)