JUNIORI Danijel Marošević donio tri boda Suhopolju: Voćin postigao 17 pogodaka u Miljevcima protiv nekompletne Mladosti

Proteklog vikenda s natjecanjem su krenuli i juniori u skupinama Virovitica-Pitomača te Slatina-Orahovica. Jedini dvoboj ‘na zapadu’ odigrali su jučer Suhopolje i Bratstvo iz Gornjeg Bazja, a domaća momčad slavila je s minimalnih 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Danijel Marošević.

tablica 2

Uvjerljivu pobjedu u skupini Slatina-Orahovica ostvario je Voćin koji je s visokih 0:17 slavio u Miljevcima. Domaći sastav odigrao je utakmicu s osam igrača što je uvelike olakšalo posao gostima. Antonio Đokić postigao je pet pogodaka za Voćin, tri je dodao Nikola Tomić, po dva zgoditka upisali su Jadranko Tašić, Božidar Petrić i Martin Tunić, dok su se u listu strijelaca upisali i Nikola Kolić, Ivan Lencić i Tomislav Palić.

U preostaloj utakmici čačinačka je Mladost upisala bodove protiv Sloge iz Zdenaca. Golovima Klaudia Loknera u 18. i 25. minuti domaćini su otišli na predah rezultatom 2:0, Benjamin Burcar smanjio je na 2:1 u 60., dok je konačnih 3:1 postavio Matija Ognjenović u 72. minuti.