KUP Mikleuš s igračem manje došao do sigurne pobjede protiv Voćina: Podravac slavio u Čačincima, a Borova na svom terenu protiv Gradine

Vodeći županijski prvoligaš, Podravac iz Sopja, bez šest standardnih prvotimaca gostovao je kod Mladosti u Čačincima. Gosti su poveli zgoditkom iskusnog Ivana Ibriksa u 65. minuti, a samo četiri minute kasnije izjednačio je Marko Grabovac. Pobjedu Podravcu od 2:1 svojim pogotkom četiri minute prije kraja utakmice donio je Nikola Menegati

Mikleuš je cijelu utakmicu s pomlađenom momčadi Voćina odigrao s deset igrača budući da zbog radnih obveza svi igrači nisu mogli doći na utakmicu. To im nije bilo prepreka da dođu do pobjede 4:0. Pogotke su postigli Dino Škrlin u 6., Josip Jančić u 10., vratar Eljfat Mehmedi iz kaznenog udarca u 25. i Dejan Matota u 87. minuti.

Najuvjerljiviju pobjedu dana ostvarila je Borova u susretu s Gradinom 7:1. Gosti su doputovali s deset igrača što je domaćim igračima olakšalo put do pobjede. Zgoditke za domaću momčad postigli su Mateo Gegić u 34., Darko Obžetić u 36. i 44., Karlo Draganić u 67., Zdenko Slipčević u 69. i 79. te Dino Šamec u 75. minuti. Jedini strijelac za goste bio je Hrvoje Juhas tri minute prije kraja utakmice. Igru domaće momčadi nosio je Dominik Hodak.