Pitomačanin Dominik Babić zablistao u posljednje dvije utakmice za ‘bijelo-plave’: Osijek nastavlja ‘lov’ za Dinamom i u kadetskom uzrastu

Dvije ligaške utakmice ovog proljeća odigrao je Dominik Babić za svoj Osijek, a 135 odigranih minuta bilo mu je dovoljno za čak četiri postignuta pogotka!

U uvjerljivoj pobjedi protiv Istre 1961. u 1. HNL za kadete, koju su ‘bijelo-plavi’ dobili s 5:1, Dominik je mrežu domaćeg vratara pogodio tri puta. U igru je ušao početkom drugog poluvremena, Carla Juraka ‘svladao’ je u 60., 62. i 85. minuti, a bio je i jedini strijelac prvoligaša s Drave u porazu protiv Rijeke (2:1).

Prema dostupnim informacijama Dominik je prvi službeni nastup za ‘bijelo-plave’ nakon dugih pet mjeseci imao protiv Dinama u Kupu u kojem su Osječani poraženi (4:1), no sudeći prema prikazanoj igri, Babić je nastavio po starom.

Osijek je trenutno na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s 54 osvojena boda, tri manje od vodećeg Dinama.