Rukometašice 1234 Virovitice prve, a Pitomačanke treće na Međunarodnom otvorenom prvenstvu grada Karlovca u mini i super mini rukometu

U Karlovcu je u nedjelju, 19. lipnja održano Međunarodno otvoreno prvenstvo u mini i super mini rukometu. Na prvenstvu su sudjelovale ekipe 1234 Virovitice i Pitomače.

Male Virovitičanke u konkurenciji deset ekipa djevojčica rođenih 2013. godine i mlađih došle su do samog kraja. U finalu su nakon izvođenja penala pobijedile Sesvete i osvojile pobjednički naslov. Za najbolju trenericu proglašena je Virovitičanka Ivana Uđbinac Horvat.

Od Virovitičanki nekoliko igračica proglašeno je za nabolje pojedinke turnira. Najbolja vratarka bila je Nicol Albrecht, najbolja igračica Petra Smetiško, a najbolji strijelac Una Grdić, dok su u najbolju petorku ušle Lucija Turkalj i Ema Horvat.

Ekipa Pitomače sudjelovala je u konkurenciji 32 ekipe djevojčica rođenih 2011. godine i mlađih. Plasirale su se u borbu za malo finale, gdje su osvojile treće mjesto.

Pitomačanka Ema Ivanic bila je izabrana za najbolju igračicu u svojoj konkurenciji.