DAN OPĆINE Održane tradicionalne igre hrvatskih branitelja i žitelja općine Čađavica

U sklopu proslave Dana općine Čađavica i blagdana svetog Petra, Udruga HVIDR-a Slatina, u suradnji s Općinom Čađavica, danas (subota) je organizirala tradicionalne igre hrvatskih branitelja i žitelja općine Čađavica.

Na igrama, koje su održane na nogometnom igralištu u Čađavici, natjecalo se u dvije kategorije u obje discipline (streljaštvo zračnom puškom i elektronički pikado). Posebno su se natjecali hrvatski branitelji, članovi udruga proisteklih iz Domovinskog rata, a posebno udruge, društva i predstavnici naselja s područja općine Čađavica.

Prije početka natjecanja, sve nazočne je pozdravio načelnik općine Mirko Rončević te im poželio sreću u natjecanju, a s propozicijama je natjecatelje upoznao predsjednik Udruge HVIDR-a Slatina Nenad Križić.

REZULTATI UDRUGA HRVATSKIH BRANITELJA

Elektronički pikado ekipno:

1. Udruga HVIDR-a Slavonski Brod (K. Kaić, D. Dujmović, D. Križanović)
2. ZUiČ Virovitičko-podravske županije (F. Podboj, D. Ladović, D. Fišli)
3. UHBDDR Duga Međa (A. Čolić, I. Bušljeta, M. Bušljeta)

Elektronički pikado pojedinačno:

1. Damir Dujmović, HVIDR-a Slavonski Brod
2. Darko Križanović, HVIDR-a Slavonski Brod
3. Tadija Barišić, HVIDR-a Slatina

Streljaštvo zračnom puškom ekipno:

1. ZUiČ HVIDR-a Virovitičko-podravske županije (D. Ladović, F. Podboj, D. Fišli)
2. Udruga HVIDR-a Slavonski Brod (D. Križanović, K. Kaić, D. Dujmović)
3. UHBDDR Duga Međa (M. Horvatin, J. Agatić, I. Bušljeta)

Streljaštvo zračnom puškom pojedinačno:

1. Drago Ladović, ZUiČ HVIDR-a VPŽ
2. Zvonko Botić, HVIDR-a Virovitica
3. Darko Križanović, HVIDR-a Slavonski Brod

REZULTATI UDRUGA, DRUŠTAVA I NASELJA S PODRUČJA OPĆINE ČAĐAVICA

Elektronički pikado ekipno:

1. ŠRU Karas Čađavica (N. Bilandžija, A. Dudović, D. Nikolić Kaić)
2. DVD Čađavica (Z. Štefanek, M. Molnar, D. Bešlo)
3. NK Mladost 1930 Čađavica (M. Car, R. Šomođi, I. Vukalović)

Elektronički pikado pojedinačno:

1. Robert Šomođi, NK Mladost 1930 Čađavica
2. Bartol Pintarić, KUD Podravina Čađavica
3. Dario Nikolić Kaić, ŠRU Karas Čađavica

Streljaštvo zračnom puškom ekipno:

1. Naselje Zvonimirovac (D. Novosel, D. Puškadija, F. Puškadija)
2. Moro klub Zvijeri Čađavica (M. Pejić, J. Pejić, J. Tandarić)
3. DVD Noskovci (I. Dolinac, S. Horvat, R. Horvat)

Streljaštvo zračnom puškom pojedinačno:

1. Danijel Novosel, naselje Zvonimirovac
2. Dražen Puškadija, naselje Zvonimirovac
3. Filip Puškadija, naselje Zvonimirovac

Najuspješnijim ekipama i pojedincima medalje su, uz čestitke, uručili načelnik Mirko Rončević, predsjednik Udruge HVIDR-a Slatina Nenad Križić i general-bojnik u mirovini Mirko Horvatin.

Natjecanje u elektroničkom pikadu sudio je Mario Car, a u streljaštvu zračnom puškom predsjednik Streljačkog kluba Miholjac iz Gornjeg Miholjca Josip Kovačić.

(www.icv.hr, adf; Foto: D. Fišli)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content