Općini Čačinci odobreno novih 287 tisuća kuna za izgradnju pješačke staze

U skladu s Programom Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije za financiranje projekata lokalne infrastrukture na područjima naseljenima pripadnicima nacionalnih manjina Općini Čačinci dodijeljena su sredstva za izgradnju pješačke staze u iznosu od 287.000 kuna. Projekt je prijavila VIDRA – Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije.

– Na ovaj način radovi na ukupnoj izgradnji odvojka Ulice kralja Tomislava, pješačke staze i parkirališta bit će značajnim sredstvima sufinancirano od strane Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije. Ovim putem Ministarstvo je ponovo pokazalo brigu o našoj Općini i na tome posebnu zahvalu upućujemo ministrici Nataši Tramišak koja kroz cijeli mandat pokazuje izuzetno zalaganje za infrastrukturni razvoj naše općine – poručio je načelnik Alen Jurenac.

(www.icv.hr, Općina Čačinci)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content