1. HRL U-13 Viro Virovitici tri, a Slatini dva boda u susretima s osječkim ekipama

Odigrane su utakmice sedmog kola 1. hrvatske rukometne lige U-13 Regije 4. U sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić–Mažuranić u Virovitici ekipe Viro Virovitice i Slatine ugostile su dvije osječke ekipe, Osijek i Feniks.

Prvo su igrali Viro Virovitica i Feniks. Od prve minute domaći rukometaši su bili u prednosti. Na odmor se otišlo s prednošću Virovitičana 12:8, a susret je završio 23:14 u korist Viro Virovitice. Najefikasniji u domaćim redovima su bili Lovro Samardžija s pet te Josip Dukarić, Andrej Kukić i Jakov Blažević s po tri pogotka.

Viro Virovitica: Leo Rendulić 2, Ivan Pratljačić 2, Lovro Samardžija 5, Erik Markulin 2, Luka Rendulić 1, Damjan Grdić, Josip Dukarić 3, Lovro Veršec 1, Andrej Kukić 3, Jakov Blažević 3, Noa Mirić, Ivan Bogović, Matej Sertić, Ivan Horvat 1, Dino Trbović i Marko Boljevčan. Trener: Matej Smiljanec.

U susretu između Slatine i Osijeka dominirali su mladi Osječani. Na odmor su otišli s prednošću 15:10 koju su do kraja utakmice udvostručili na konačnih 26:16.
Najefikasniji u slatinskim redovima bili su Ivor Janečić s četiri i Leonardo Rakić s tri pogotka.

Slatina: Samuel Bartolić, Luka Jurlina 2 (1), David Stipanić 1, Leonardo Rakić 3, Leon Poje 1, Ivor Janečić 4 (1), Niko Randelj 1, Mak Kajzer 1, Marko Beneš, Fran Vrančić, Luka Božić, Leon Knežević 1, Petar Živković, Ivan Jurlina i Noa Demeter 2. Trener: Igor Janečić.

Odmah u idućoj utakmici momčad Slatine došla je do uvjerljive pobjede 22:13 nad osječkim Feniksom. Od prve minute Slatinčani su vodili. Prilikom odlaska na odmor ta prednost je bila 11:8, a do kraja utakmice rukometaši Slatine su je povećali na 22:13.
Mak Kajzer je devet, a David Stipanić pet puta pogodio mrežu Feniksa.

Slatina: Samuel Bartolić, Luka Jurlina 1, David Stipanić 5, Leonardo Rakić 3, Leon Poje 1, Ivor Janečić 2 (2), Niko Randelj 1, Mak Kajzer 9, Marko Beneš, Fran Vrančić, Luka Božić, Leon Knežević, Petar Živković, Ivan Jurlina i Noa Demeter. Trener: Igor Janečić.

U posljednjoj utakmici igrali su Viro Virovitica i Osijek. Prvih 25. minuta momčadi su se izmjenjivao u prednosti, ali niti jedna nije imala više od pogotka “viška”. Na odmor se odlazi s prednošću Viro Virovitice 15:14. U 34. minuti domaći rukometaši vode 25:21, međutim gosti do kraju uspijavaju doći do egala 25:25. Najefikasniji u domaćim redovima su bili Leo Rendulić s 11 i Lovro Samardžija s osam zgoditaka.

Viro Virovitica: Leo Rendulić 11 (5), Ivan Pratljačić, Lovro Samardžija 8, Erik Markulin, Luka Rendulić 1, Damjan Grdić, Josip Dukarić 1, Lovro Veršec, Andrej Kukić 3, Jakov Blažević 1, Noa Mirić, Ivan Bogović, Matej Sertić, Ivan Horvat, Dino Trbović i Marko Boljevčan. Trener: Matej Smiljanec.

Nakon 13 odigranih utakmica Viro Virovitica je peta na tablici s 21 bodom, dok je Slatina šesta s 20 osvojenih bodova. U idućem kolu 17. prosinca momčadi Viro Virovitice i Slatine gostuju u Lipiku gdje igraju s domaćom Lipom i novom Gradiškom BD Gruppe Austria.