2. ML SJEVER Košarkaši Virke poraženi od Vindije: Golub najefikasniji u domaćim redovima s 19 poena

Košarkaši virovitičke Virke nisu uspjeli iznenaditi Vindiju na domaćem terenu, u dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić. Varaždinci su u susretu 12. kola upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 87:60, te su se, zahvaljujući porazu Podravca od Međimurja, učvrstili na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.

Virkasi su se dobro držali u prvom dijelu utakmice, Vindija je na poluvremenu imala devet poena prednosti, a susret je bio riješen u trećoj četvrtini koju su gosti priveli kraju rezultatom 22:12 za +19 uoči posljednjih 10 minuta. Varaždinci su u posljednjoj dionici dodatno povećali svoju prednost, a utakmica je završena s +27.

I ovog puta najefikasniji u domaćim redovima bio je Vatroslav Golub koji je upisao 19 poena.

KK Virka: Pažin D 7 (1×3), Fuis P. 0, Golub V. 19 (3×3), Petrović M. 0, Petrović S. 10 (2×3), Pavlović A. (cap.) 8 Davidović D. 0, Petrović Z. 6, Vučak T. 0, Krstanović N. 0, Matišić S. 6, Mucak I. 4