SEHA GAZPROM LIGA Nekompletni NEXE ostao bez bodova u Novom Sadu: Luka Moslavac upisao četiri pogotka

Novu sezonu SEHA Gazprom lige otvorili su rukometaši Vojvodine i našičkog NEXE-a susretom u Novom Sadu.

Domaći rukometaši su bolje otvorili utakmicu te je trener NEXE-a Branko Tamše već u petoj minuti morao tražiti prvu minutu odmora. U 17. minuti domaća momčad odlazi na +9 (14:5), tako da je Tamše po drugi puta pozvao svoju momčad na minutu odmora. Do završetka prvog dijela Našičani su uspjeli smanjiti domaću prednost na 19:12.

U nastavak rukometaši Vojvodine ponovno ulaze furiozno i u 38. minuti imaju deset pogodaka prednosti (24:14). Do kraja utakmice nekompletni Gromovi su uspjeli ublažiti poraz na konačnih 31:25.

Najefikasniji u našičkim redovima su bili Janko Kević i Karlo Godec s pet, te Luka Moslavac s četiri pogotka.

– Domaći su nas nadigrali u svim elementima rukometne igre. Mi danas “nismo došli na utakmicu”, što ne umanjuje pobjedu domaće momčadi. Došli smo bez šest standardnih prvotimaca što se osjetilo na našoj igri. Ovo treba što prije zaboraviti i krenuti u nove treninge- nakon utakmice je izjavio trener NEXE-a Branko Tamše.

NEXE: Marko Račić, Fran Mileta, Moreno Car (13+1), Ivan Sršen 1, Mihailo Radovanović (1+0), Alen Blažević, Andraž Velkavrh, Tomislav Severec 3, Karlo Godec 5 (1), Luka Moslavac 4, Janko Kević 5 (3), Mario Tomić 1, Fahrudin Melić 1 (1), Dominik Liščić 1, Gianfranco Pribetić 1 i Karlo Jurić 3. Trener: Branko Tamše.