1. HRL U-16 Rukometašice 1234 Virovitice upisale pobjedu i poraz u utakmicama 7. kola

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 7. kola 1. HRL U-16 za rukometašice, a igračice 1234 Virovitice gostovale su u Bjelovaru gdje su odigrale s istoimenom domaćom ekipom i Zrinskim.

Lavice su protiv domaće momčadi upisale dva boda pobjedom 33:31, a susret su prelomile u posljednje četiri minute kada su serijom 5:0 nadoknadile zaostatak od tri pogotka. Elena Glavica i Lorena Rekić bile su najefikasnije igračice u gostujućim redovima u ovom dvoboju.

Što se pak druge utakmice tiče, one protiv Zrisnkog, mlade Virovitičanke nisu uspjele iznenaditi favoriziranu ekipu iz Čakovca. Nakon solidnog prvog poluvremena, koje je otišlo na stranu Zrinskog 17:15, Čakovčanke su u nastavku podignule ritam te slavile s uvjerljivih 36:24.

1234 VIROVITICA – BJELOVAR 33:31

1234 Virovitica: Lorena Ariana Volenik, Klara Pokupić 1, Mia Teskera, Ena Jug, Korina Velić 1, Una Velić 5, Helena Zeman, Gabriela Šerment 1, Lorena Rekić 9, Elena Glavica 10, Ema Drljić, Lana Lipovac, Darma Rončević, trener: Darko Grdić.

ZRINSKI – 1234 VIROVITICA 36:24

1234 Virovitica: Lorena Ariana Volenik, Klara Pokupić 1, Mia Teskera, Ena Jug 4, Korina Velić 3, Una Velić 5, Helena Zeman, Lorena Rekić 2, Elena Glavica 5, Ema Drljić 1, Lana Lipovac, Darma Rončević 3, trener: Darko Grdić.

Dodajmo kako su Virovitičanke sezonu završile na 7. mjestu prvenstvene ljestvice u konkurenciji 13 ekipa.