Iz Virovitičkog lista: Mladež HDZ-a je najveća, najaktivnija i najorganiziranija politička opcija u našoj županiji

Prošla godina protekla je u znaku dvaju izbora; drugog kruga predsjedničkih izbora početkom i parlamentarnih izbora na kraju godine, u kojima je svoj obol dala i Mladež HDZ-a Virovitičko-podravske županije.
– Svojim volonterskim angažmanom i aktivnostima uvelike je doprinijela pobjedama HDZ-a i naših koalicijskih partnera. Osim što se uključuje u redovne aktivnosti stranke tijekom kampanje, Mladež HDZ-a Virovitičko-podravske županije je izrazito aktivan sudionik zajednice u svim njenim segmentima, što dokazujemo mnoštvom aktivnosti kroz cijelu godinu, bile one humanitarne, edukacijske, sportske ili neke druge prirode. Svake godine se redovito uključujemo u humanitarne akcije darivanja krvi, posjećujemo i brinemo o starim, nemoćnim i socijalno-ugroženim osobama, posjetili smo škole koje smo darivali jabukama, a uključeni smo i u obilježavanje svih blagdana i praznika. Jedan od najvećih problema mladih ljudi u našoj državi trenutno je nezaposlenost, koja je ujedno i među najvećima u Europi. Stopa nezaposlenih između 15. i 24. godine kreće se iznad 30 posto, što je ozbiljan problem, kao i odljev mlade radne snage koja svoju budućnost traži u zemljama diljem Europe i svijeta. Upravo to je najveći izazov koji se nalazi pred novom Vladom, o radu Mladeži, koja je konstituirana i aktivna u svih 13 općina i 3 grada u našoj županiji, kao i na županijskoj razini, kazao je njen predsjednik Milan Krmpotić. Cijeli tekst pročitajte u najnovijem broju Virovitičkog lista. (www.icv.hr, zc, Fotografija: Ilustracija)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content