Rezultati županijskog natjecanja učenika osnovnih i srednjih škola VPŽ iz Informatike

U Osnovnoj školi Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica u petak, 12. veljače, održano je županijsko natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije iz Informatike. Na natjecanju je sudjelovalo 32 učenika u tri kategorije, a rezultati su sljedeći:

Razvoj logaritama za osnovne i srednje škole

Osnovne škole
5.razred: 1. mjesto Nikola Filipovic Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, 2. mjesto Roberta Nikolić Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, 3. mjesto Dorian Leci Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, 4. mjesto Ivana Dorinka Osnovna škola Mikleuš, 5. mjesto Leon Lipovac Osnovna škola Mikleuš, 6. mjesto Alek Čiš Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica
6. razred: 1. mjesto Boris Puača Osnovna škola Mikleuš, 2. mjesto Denis Eichler Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, 3. mjesto Leonardo Poljak Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica

Srednje škole
2. razred: 1. mjesto Dino Meter Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 2. mjesto Vedran Bajivić Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 3. mjesto: Karlo Aragović Gimnazija Petra Preradovića Virovitica
3.razred: 1. mjesto Frane Žada Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 2. mjesto Kristijan Hanić Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 3. mjesto Leo Mikac Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

Programski jezik LOGO

Osnovne škole
5. razred: 1. mjesto Filip Vlaisavljević Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 2. mjesto Ivan Gladović Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 3. mjesto Lana Medved Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 4. mjesto Nikola Kepec Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica
6.razred: 1. mjesto Ena Dvojak Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 2. mjesto Luka Erceg Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci
7. razred: 1. mjesto Lukrecia Veršec Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 2. mjesto Filip Gojmerac Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, 3. mjesto Mihael Sagner Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica 4. mjesto Tim Čevelak Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica
8. razred: 1. mjesto Kristijan Horvat Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica

Osnove informatike

Osnovne škole
7. i 8. razred: 1. mjesto Una Maravić Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina, 2. mjesto Franko Perković Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, 3. mjesto Jelena Borovčak Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina, 3. mjesto Franko Klepač Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, 4. mjesto Matej Rister Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci, 5. mjesto Kristijan Danilović Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina, 6. mjesto Iskra Maravić Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina, 7. mjesto Petar Ivšić Osnovna škola Gradina, 8. mjesto Patrik Bolješić Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci, 9. mjesto Filip Ćosić Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci, 10. mjesto Marko Margetić Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci, 11. mjesto Tin Sušanj Osnovna škola Mikleuš, 12. mjesto Jakov Boljesic Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Srednje škole
Gimnazije: 1. mjesto Gordana Borotić Srednja škola Marka Marulića Slatina, 2. mjesto Matej Peršić Srednja škola Marka Marulića Slatina, 3. mjesto Ivan Brezovčan Srednja škola Marka Marulića Slatina, 4. mjesto Augustin Lukić Srednja škola Marka Marulića Slatina, 5. mjesto Ivan Matej Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici

PM gimnazije: 1. mjesto Franjo Blažičević Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 2. mjesto Mihael Cugovčan Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 3. mjesto Sven Balint Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 4. mjesto Vedran Bajivić Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, 5. mjesto Dorian Barić Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

Strukovne škole: 1. mjesto Lovro Brlas Tehnička škola Virovitica, 2. mjesto Karlo Majstorović Tehnička škola Virovitica, 3. mjesto Antonio Krmpotic Tehnička škola Virovitica

Mentori:

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci Miroslav Hanižar
Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina Darko Vencl
Osnovna škola Gradina Dražen Kostanjevac
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica Bruno Fijala
Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica Damir Čelant
Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci Danijela Mikić
Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina Marko Brijačak
Osnovna škola Mikleuš Slaven Mađarić
Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica Ana Tonković
Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica Krešimir Tuk
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica Tomislav Šipek
Srednja škola Marka Marulića Slatina Ksenija Rastija
Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici Vedrana Prpić Tuk
Tehnička škola Virovitica Domagoj Lisjak

(www.icv.hr, žđ; www.infokup.hr)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content