Objedinjene ljestvice poretka Županijskog natjecanja iz hrvatskog jezika za učenike srednje škole

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika održano je u Srednjoj školi Stjepan Ivšić Orahovica. Sudjelovalo je 35 učenika srednjih škola s područja županije te su se natjecali u 4 razredne kategorije.

Na državnu će razinu Natjecanja biti pozvano do 25 najuspješnijih učenika po kategoriji koji na temelju bodovnoga poretka, složenog prema rezultatima postignutim na županijskome natjecanju, steknu pravo sudjelovanja na državnome natjecanju. Od 25. ožujka 2016. godine na internetskim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje bit će objavljen popis učenika pozvanih na državno natjecanje.

Objedinjene ljestvice poretka Županijskog natjecanja iz hrvatskog jezika za učenike srednje škole:

1. razred
1. Paula Rakijašić Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
2. Aneta Suhi SŠ Marka Marulića – Slatina
3. Ivona Siladić Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
4. Marta Toth Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
5. Tea Lovreković Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
6. Antonijo Martinović Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
7. Marinela Sekić SŠ Marka Marulića – Slatina
8. Klara Pugar SŠ Marka Marulića – Slatina

2. razred
1. Stela Zidar Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
2. Mijo Piškur Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
3. Lara Fotez SŠ Marka Marulića – Slatina
4. Heidi Černeli Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
5. Filip Gregurec Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
6. Lovrena Kos Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
7. Ana Grčić Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
8. Dora Đeri Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica

3. razred
1. Lucija Relić Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
2. Lucija Kovačec SŠ Marka Marulića – Slatina
3. Matea Čerepinko Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
4. Nika Gibanica Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
5. Mirta Peček SŠ Stjepan Ivšić Orahovica
6. Anamarija Pecimotika Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
7. Frane Žada Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
8. Katja Živković SŠ Marka Marulića – Slatina
9. Dijana Meščić Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
10. Ana Žagar SŠ Marka Marulića – Slatina
11. Dominik Blažević Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica

4. razred
1. Marin Kutnjak Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
2. Senna Šimek SŠ Marka Marulića – Slatina
3. Elizabeta Pinter Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
4. Sanela Barnaki Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
5. Veron Hrvojić Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica
6. Zrinka Slamić Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici
7. Marta Šelimber Gimnazija Petra Preradovića – Virovitica

(www.icv.hr, žđ; Foto: Ilustracija)