Na Županijskom natjecanju Mladi tehničari sudjelovalo 63 učenika

U Osnovnoj školi Gradina održano je Županijsko natjecanje Mladi tehničari. Sudjelovalo je 63 učenika iz 13 osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije, koji su se natjecali u 11 kategorija. Na državno natjecanje bit će pozvani učenici koji su u pojedinom području osvojili prvo mjesto na županijskom natjecanju.

Rezultati natjecanja:

5. razred MODELARSTVO I MAKETARSTVO
1. mjesto Karla Tumpić OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
2. mjesto Ena Knežević, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
3. mjesto Alen Čulina, OŠ J. Kozarca Slatina, mentor Dragan Menčik

6. razred GRADITELJSTVO
1. mjesto Elena Bićanić, OŠ J. Kozarca, Slatina, mentor Dragan Menčik
2. mjesto Tamara Zdelar, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević
3. mjesto Luka Špoljar, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Gornje Bazje, mentor Igor Sudec

7. razred STROJARSKE KONSTRUKCIJE
1. mjesto Ivan Hečimović, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević
2. mjesto Dominik Klen, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević
3. Ema Crnogaj, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto

7. razred OBRADA MATERIJALA
1. mjesto Petra Papa, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
2. Danijel Kukić, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević
3. Nenad Gvojić, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan

8. razred ELEKTRONIKA
1. mjesto Leo Vukoje, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
2. mjesto Maja Reščić, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević
3. Matej Maturanec, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević

8. razred ELEKTROTEHNIKA
1. mjesto Branimir Udovčić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, mentor Vlado Picek
2. mjesto Mihael Meretaj, OŠ Vladimira Nazora Virovitica, mentor Zlatko Kovačević
3. mjesto Mario Klucki, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan

5. – 8. razred FOTOGRAFIJA
1. mjesto Marta Štampar, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
2. mjesto Elena Lukačević, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
3. mjesto Anamarija Gerenčir, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević

5. – 8. razred AUTOMATIKA
1. mjesto Kristijan Horvat, OŠ Vladimira Nazora Virovitica, mentor Zlatko Kovačević
2. mjesto Vedran Gvoić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
3. mjesto Marija Androš, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević

5. – 8. razred MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA
1. mjesto Ina Moslavac, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentor Izabela Konto
2. mjesto Tea Čapo, OŠ ˝Davorin Trstenjak˝ Čađavica, mentor Robin Kovačević
3. mjesto Mateo Matuzalem, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević

5. – 8. razred ROBOTSKO SPAŠAVANJE ŽRTVE
1. mjesto Viktor Lovrić, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
2. mjesto Karlo Mumlek, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
3. mjesto Karlo Veriga, OŠ E. Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan

5. – 8. razred ORIJENTACIJA I KOMUNIKACIJA
1. mjesto Martina Grgić, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević
2. mjesto Ana Martina Matek, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević
3. mjesto Iva Barčan, OŠ A. Cesarec, Šp. Bukovica, mentor Zvonimir Blažević

(www.icv.hr, žđ; Foto: Facebook)