Gimnazija i Marul sudjelovat će na poluzavršnom natjecanju u atletici

U utorak, 12. travnja, održano je Županijsko natjecanje u atletici u kategoriji djevojaka i mladića srednjih škola. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici. Prvo plasirana ekipa u kategoriji DJEVOJAKA I MLADIĆA sudjelovati će na poluzavršnom natjecanju koje će se održati 19. travnja u Čakovcu.

Rezultati:

100 M

DJEVOJKE
1. Nives Makvić-Pitomača. 14,00
2. Marija Roberta Magić Gimn. 14,51
3. Anja Stjepanović-Marul. 14,72

MLADIĆI
1. Denis Kovač-Gimnazija 12,22
1. Matej Kupres-Marul 13,13
2. Josip Sabađija-Pitomača 13,72

400 M

DJEVOJKE
1. Stela Poljanac-Gimnazija 1:07:00
2. Matea Bedeković-Pitomača 1:18:62
3. Monika Tokić -Marul 1:19:75

MLADIĆI
1. Marino Bloudek-Gimnazija 55,53
2. Alena Šaponja-Marul 1.03.09
3. Patrik Babić Pitomača 1:13,33

800 M

DJEVOJKE
1. Ana Benko – Marul 3:04:99
2. Ivana Ciglenec -Pitomača 3:23:25
3. Tihana Šutalo-Gimnazija 3:41:20

MLADIĆI
1. Domagoj Grundler-Marul 2:18:09
2. Krešimir Godeč-Gimnazija 2:22:45
3. Dari Plivalić -Pitomača 2:39:10

DJEVOJKE 1000 m
1. Lena Sabo-Gimnazija 3.51,02
2. Larisa Gerenčir-Marul 4.00,58
3. Maja Barić -Pitomača 4.30,25

MLADIĆI 1500 M
1. Sebastijan Herceg-Marul 4.52,03
2. Luka Sabljić-Pitomača 4.58,29
3. Luka Moslavac-Gimnzija 5.08,29

SKOK U DALJ

DJEVOJKE
1. Paula Rakijašić-Gimnazija 4,73
2. Karla Hajtić -Pitomača 4,35
3. Helena Kraljik -Marul 4,19

MLADIĆI
1. Marko Nekić -Marul 5,75
2. Dominik Presečan-Pitomača 5.43
3. Marko Jovanović-Gimnazija 5,15

SKOK U VIS

DJEVOJKE
1. Matea Potočki-Marul 140
2. Nika Lovreković-Gimnazija 125
3. Tena Markovinović -Pitom. 120

MLADIĆI
1. Leo Franjić -Gimnazija 175
1. Kristijan Konta-Marul 175
2. Andrej Abramović-Pitom. 145

BACANJE KUGLE

DJEVOJKE
1. Sanja Međurečan-Pitomača 8,56
2. Andrea Ljubas -Marul 7,69
3. Morana Šušak-Gimnazija 4,94

MLADIĆI
1. Mateo Kuzmić-Marul 14,07
2. Adrian Čugalj -Gimn. 13,20
3. Luka Barčan -Pitomača 12,10

ŠTAFETA 100, 200, 300, 400 m

DJEVOJKE
1. ŠSD-GIMNAZIJA 2.41,44
2. ŠSD MARUL 3.04,37
3. ŠSD PITOMAČA 3.05,34

MLADIĆI
1. ŠSD – MARUL 2.19,86
2. ŠSD – PITOMAČA 2.32,37
3. ŠSD- GIMNAZIJA DISKF

ZAVRŠNA TABLICA

DJEVOJKE
1. ŠSD –GIMNAZIJA (vt) 18 bod.
2. ŠSD – MARUL -(sl) 15 bod.
2. ŠSD- PITOMAČA (p) 15 bod.

MLADIĆI
1. ŠSD-MARUL-Slatina. 24,5 bod.
2. ŠSD-GIMNAZIJA – Vtc. 16,5 bod.
3. ŠSD-PITOMAČA -Pit. 13 bod.

(www.icv.hr, žđ; Foto: ŠŠS VPŽ)