II. ŽNL: Drava preuzela vodstvo, igrači Ćeralija napustili teren u 80. minuti

II. ŽNL zapad: Graničar Okrugljača i Bušetina podijelili bodove
Nogometaši Graničara u Okrugljači su u 18. kolu podijelili bodove sa Bušetinom 1947., a tu situaciju iskoristila je Drava iz Terezinog Polja koja je visokom pobjedom nad Graničarom iz Žlebine zasjela na prvo mjesto na tablici.
Sokol je u Milanovcu bio uvjerljiv nad Napretkom, dok sveti Đurađ slavio u Turanovcu protiv istoimenog domaćina. Stara Brezovica minimalnom pobjedom slavila je u Turnašici, a vukosavljevačka Mladost uzela je tri boda u DUgom Selu protiv Sloge. Podsjetimo, Podgorje je u subotu na svom terenu pobijedilo Gradinu.
Rezultati 18. kola: Podgorje – Gradina 7:3, Sokol – Napredak 3:0, Sloga Dugo Selo – Mladost Vukosavljevica 2:3, Grainčar Okrugljača – Bušetina 1947. 2:2, Turanovac – Sveti Đurađ 1:4, Graničar Žlebina – Drava 1:6, Turnašica – Stara Brezovica 0:1.
14. Graničar (ŽL) 18 0 1 17 17 – 103 1
Parovi 19. kola: Napredak – Podgorje, Turnašica – Sloga Dugo Selo, Stara Brezovica – Graničar Žlebina, Drava – Turanovac, Sveti Đurađ – Graničar Okrugljača, Bušetina 1947 – Sokol, Gradina – Mladost Vukosavljevica.

II. ŽNL istok: Igrači Ćeralija napustili teren
Mladost 1930 Čađavica u 18. kolu je na svom terenu bila bolja od Mladosti iz Miljevaca te je i dalje vodeća momčad lige. U Borovi je susret između istoimenog domaćina i Ćeralija prekinut u 80. minuti pri rezultatu 1:0 jer su gosti napustili teren za igru.
Slavonija je ugostila Mladost iz Bakića koji je kući otišao bez bodova, a Tehničaru je bio dovoljan jedan pogodak za slavlje protiv Standarda. Sloga je u Zdencima pobijedila DOŠK, a Miholjac je slavio u Orešcu.
Rezultati 18. kola: Mladost 1930 Čađavica – Mladost Miljevci 3:0, Orešac – Miholjac 1:3, Sloga ZDenci – DOŠK 4:1, Tehničar – Standard 1:0, Slavonija – Mladost Bakić 3:1, Borova – Ćeralije (prekid u 80. minuti pri rezultatu 1:0).