Na izborima za predsjednika HDZ-a Tomislava Karamarka glasovalo 4.017 članova

Predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko ponovno je izabran za prvog čovjeka te stranke na predsjedničkim izborima koji su se u HDZ-u po prvi put održali po principu “jedan član – jedan glas”.
Od 8.144 registriranih članova HDZ-a u našoj županiji, glasovalo je njih 4.017, odnosno 49,43 posto, a najviše glasova, 81 posto, predsjednik Tomislav Karamarko dobio je u općinskoj organizaciji HDZ-a Suhopolje.
Predsjednik Županijske organizacije HDZ-a, saborski zastupnik Josip Đakić zadovoljan je izlaskom članova HDZ-a u našoj županiji na unutarstranačkim izborima;
– Zadovoljni smo i zahvaljujemo svima koji su izašli na izbore i smatramo da smo ovaj ciklus završili. Pred nama su izbori za gradske i općinske, te županijsku organizaciju, kao i Sabor HDZ na državnom nivou koji će iznjedriti zamjenika predsjednika, četiri potpredsjednika, te deset članova predsjedništva – rekao nam je predsjednik Županijske organizacije HDZ VPŽ, saborski zastupnik Josip Đakić. (www.icv.hr, bs, Fotografija: Ilustracija)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content