Sjajni Marino Bloudek, Stela Poljanac te Lea i Nika Kozlinger na štafetnom Prvenstvu Hrvatske

U Zagrebu je održano 1. Prvenstvo Hrvatske u u štafetama u atletici, gdje su nastupili i Virovitičani Marino Bloudek i Stela Poljanac. Bloudek je u štafeti 1200-400-800-1600 metara u konkurenciji seniora osvojio zlatnu medalju, dok je u istoj kategoriji u konkurenciji seniorki Stela Poljanac osvojila srebro. U mješovitoj konkurenciji 4×400 metara Bloudek i Poljanac bili su brončani. Oboje su nastupili za Atletski klub Agram koji je bio i organizator natjecanja. Inače, njihov trener, Virovitičanin Zlatko Tot, također je trener Agrama. Na Prvenstvu Hrvatske nastupile su i Virovitičanke, sestre Kozlinger. Lea i Nika u štafeti 4×200 metara osvojile su zlato, a u štafeti 4×60 metara srebro. (www.icv.hr, vle; Fotografija: zt)