FOTOGALERIJA: Više od 100 djece na turniru „Sveti Nikola, Slaven Belupo prvi, Virovitica I četvrta

Više od stotinu djece nastupilo je na drugom po redu malonogometnom turniru „Sveti Nikola“, koji organizira Nogometni klub Virovitica za uzrast U-8 u sklopu manifestacije „Prosinac u gradu“. Prvo mjesto osvojio je Slaven Belupo iz Koprivnice koji je u finalu pobijedio Osijek sa 2:0, dok je treće mjesto pripalo Otvorenoj školi Dinama iz Zagreba pobjedivši Viroviticu I sa 4:3. Još su nastupili Virovitica II, Szentlorinc iz Mađarske i Slatina.
Za najboljeg igrača proglašen je Matej Gagulić iz Osijeka, najboljeg strijelca Jan Šijak iz Slaven Belupa, dok je najbolji vratar turnira gabrijel Podhraški, također iz Slave Belupa.
Pehare i medalje najboljima uručio je gradonačelnik grada Virovitice Ivica Kirin.
Pokrovitelji turnira koji je odigran u dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić bili su Grad Virovitica, te Sportska zajednica grada Virovitice i Turistička zajednica grada Virovitice. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić i Matija Rođak)