Košarkaši Virovitice slavili protiv Koprivnice

U 6. kolu M18 lige Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije Virovitica je u dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić pobijedila Koprivnicu sa 93:60, te na tablici dijeli vodeće mjesto sa Radnikom iz Križevaca. Od prvih minuta su Virovitičani su pokazali ozbiljnost i želju za pobjedom što se odmah pokazalo u prvoj četvrtini kada je na semaforu već bilo 33:11 u korist domaćina. Najefikasniji u redovima momčadi trenera Branka Ferenčevića bio je Sven Petrović koji je ubacio 34 koša.
Još su nastupili: Alen Lukač 26, Jerko Bobanac, Dorian Sabo 13, Tomislav Lulić 2, Mario Ištvanović 5, Marino Čeh 5, Petar Vuković 2, Domagoj Cah 4 i Toni Matković 2.