Rad HDSSB-a temeljit će se prvenstveno na oporavku poljoprivrede

HDSSB Virovitica održao je tiskovnu konferenciju na kojoj su se čelnici stranke, glasnogovornik Stjepan Kapoli, v.d. predsjednika Siniša Košić i njegov zamjenik Marinko Besek osvrnuli na trenutno stanje u poljoprivredi te strukturne fondove, a dali su ukratko i smjernice rada stranke koja će na predstojeće izbore, kako su istakli, izići samostalno.
S obzirom da je naša županija uglavnom poljoprivredna, rad stranke bazirat će se uglavnom na opstanak poljoprivrede i poljoprivrednika, a kao velika opasnost koja prijeti poljoprivredi istaknut je gubitak potpora za samozapošljavanje u poljoprivredi. Kada je riječ o našoj županiji, radi se o 2080 potpora za samozapošljavanje u poljoprivredi, što znači gubitak 2080 radnih mjesta, što bi se katastrofalno odrazilo na već sada vrlo loše stanje u agraru u Virovitičko-podravskoj županiji.

(www.icv.hr, bs)

hdssb1 1 Medium

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content