FOTOGALERIJA: Više od 1000 natjecatelja nastupilo na utrci Virovitica 1234 Doživjeti stotu

U centru Virovitice u nedjelju, 2. travnja, održana je 13. atletska ulična utrka „Virovitica 1234 Doživjeti stotu“, a prekrasno vrijeme izmamilo je oko 1000 natjecatelja koji su pristigli iz cijele Hrvatske. Osim iz Virovitice i Virovitičko-podravske županije trci su prisustvovali i natjecatelji iz Bjelovara, Slavonskog Broda, Đakova, Vukovara… Najmlađi natjecatelji bili su dvogodišnjaci Adrian Kosi i Marija Toševski, dok su najstariji sudionici bili Dragutin Kozjak (77) i Ružica Fijala (63).

Na utrci je nastupio i Marino Bloudek koji je ove godine osvojio zlatnu medalju po jubilarni, deseti put. Medalje najboljima uručili su gradonačelnik Ivica Kirin i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Virovitice Alen Bjelica. Organizator utrke bila je Sportska zajednica grada Virovitice, a pokrovitelji Grad Virovitica i Turistička zajednica grada Virovitice.

MG 1787Rezultati:

Predškolski uzrast 2013. godište i mlađe djevojčice:

1. Maša Grujić (Virovitica)
2. Lukrecija Oklopčić(Virovitica)
3. Nicol Albreht (Virovitica)
4. Una Grdić (Virovitica)

Predškolski uzrast 2013. godište i mlađi dječaci:

1. Petar Iličić (Virovitica)
2. Mario Tomljanović (Virovitica)
3. Ivan Kovač (Virovitica)
4. Niko Poklepović (Virovitica)

Predškolski uzrast 2011. godište i mlađe djevojčice:

1. Ina Abramović (Virovitica)
2. Mia Vezmarović (Virovitica)
3. Nera Jurković (Virovitica)
4. Lucija Petras (Virovitica)

Predškolski uzrast 2011. godište i mlađi dječaci:

1. Ivano Đurasević (Virovitica)
2. Luka Režić (Virovitica)
3. Petar Rogić (Virovitica)
4. Karlo Rončević (Virovitica)

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ djevojčice:

1. Lorena Šeremet (AK Marsonia)
2. Neva Barčanac (OŠ IBM)
3. Una Velić (OŠ IBM)
4. Evelin Grubić (OŠ IBM)

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ dječaci:

1. Luka Knežević (OŠ IBM)
2. Petar Ključec (OŠ Vladimir Nazor)
3. Toni Prusina (AK Marsonia)
4. Mario Jug (OŠ IBM)

Školska djeca 3. i 4. razred OŠ učenice:

1. Leona Tumpić OŠ IBM
2. Tea Halužan (AK Slatina)
3. Gabrijela Knežević (OŠ IBM)
4. Ana Medved (OŠ IBM)

Školska djeca 3. i 4. razred učenici:

1. Dino Reščić (OŠ IBM)
2. Ivan Bilač (AK Đakovo)
3. Mate Blažević (OŠ IBM)
4. Ivano Lazić (OŠ IBM)

Djeca s posebnim potrebama

1. Marijan Nemeš (Virovitica)
2. Filip Hečimović (Virovitica)
3. Matea Katalinić (Virovitica)
4. Lorena Čečavac(Virovitica)

Školska djeca 5. i 6. razred OŠ djevojčice

1. Klara Crnoja (OŠ IBM)
2. Tanita Šantala (AK Slatina)
3. Nika Kozlinger (OŠ IBM)
4. Petra Černeli (OŠ August Cesarec)

Školska djeca 5. i 6. razred OŠ dječaci:

1. Benjamin Široki (OŠ IBM)
2. Tin Tumpić (OŠ IBM)
3. Patrik Kasumović (OŠ Vladimir Nazor)
4. Tin Župan (OŠ Suhopolje)

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ učenice:

1. Leonora Šogorić (OŠ IBM)
2. Ema Borković (OŠ Vladimir Nazor)
3. Ivana Kirin (Pitomača)
4. Marta Šarac (AK Marsonia)

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ učenici:

1. Antonio Tumpić (OŠ IBM)
2. Antun Taranić (AK Đakovo)
3. Luka Černeli (OŠ IBM)
4. Matko Kekez (OŠ IBM)

Srednja škola 1. i 2. razred učenice:

1. Paula Rakijašić (Gimnazija Virovitica)
2. Lena Sabo (Gimnazija Virovitica)
3. Nika Lovreković (Gimnazija Virovitica)
4. Tea Lovreković (Gimnazija Virovitica)

Srednja škola 1. i 2. razred učenici:

1. Hrvoje Dragić (AK Đakovo)
2. Antonio Balić (Gimnazija Virovitica)
3. Zrinoslav Kekez (AK Marsonia)
4. Luka Brtan (Gimnazija Virovitica)

Srednja škola 3. i 4. razred učenice:

1. Tea Grizelj (Gimnazija Virovitica)
2. Dijana Meščić (Katolička klasična gimnazija)
3. Ana Jug (Katolička klasična gimnazija)
4. Anamarija Barčan (Katolička klasična gimnazija)

Srednja škola 3. i 4. razred učenici:

1. Marino Bloudek (Gimnazija Virovitica)
2. Krešimir Godeč (Gimnazija Virovitica)
3. Dario Jozić (Industrijsko-obrtnička škola)
4. Ilija Marina (Gimnazija Virovitica)

Rekreativke do 35 godina:

1. Dorotea Santi (AK Slatina)
2. Nikolina Grdić (Virovitica)
3. Iva Blažev (Virovitica)

Rekreativke preko 35 godina:

1. Mirjana Jug (Virovitica)
2. Renata Morović (Virovitica)
3. Mirjana Kozlinger (Virovitica)
4. Jasna Resler (Virovitica)

Rekreativci do 35 godina:

1. Marko Pemper (Virovitica)
2. Hrvoje Javorović (Virovitica)
3. Danijel Ilakovac (Virovitica)
4. Marin Lovreković (Pitomača)

Rekreativci preko 35 godina:

1. Siniša Špiranec (Pitomača)
2. Damir Filipović (Virovitica)
3. Kruno Tomljanović (Virovitica)
4. Berigoj Zdjelar (Virovitica)

(www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak)

[g-gallery gid=”401699″]

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content