Nezavisna lista Daria Vrbaslije za Slatinu

Drage sugrađanke i sugrađani,

proteklih se godina suočavamo s brojnim negativnim trendovima, ekonomskom krizom, brojnim migracijama i emigracijama te padom nataliteta na svjetskoj razini a koje nisu poštedjele ni naš grad. Dok druga mjesta i gradovi, pa i u našoj okolini, iz krize izlaze, Slatina je kontinuiranim krivim potezima i lošom politikom dodatno gurnuta na marginu naše županije. Ovakvi potezi naš su grad unazadili, a naše sugrađane doveli na rub preživljavanja.
Upravo iz tih razloga odlučili smo sastaviti Nezavisnu listu, tim stručnih ljudi različitih područja djelovanja i profila od kojih se dio, uz svoje redovne poslove, dodatno iskazao volontirajući za dobrobit grada, osobito djece i mladih. Ti ljudi ne žele biti političari nego radnici za dobrobit malog čovjeka i svih Slatinčana.

Taj tim na predstojećim lokalnim izborima predstavljaju:

  • Dario Vrbaslija, mag. theol., kandidat za gradonačelnika,
  • Martina Tepeš, mag. mus., kandidatkinja za dogradonačelnicu,
  •  Saša Matijević, šumarski tehničar, kandidat za dogradonačelnika

Vrijeme je da nova i mlada lica, ljudi sa znanjem, sposobnostima, potencijalom, željom i entuzijazmom vrate grad na mjesto koje zaslužuje. To je naša ljudska i moralna odgovornost. Jedino mi, zajedno s vama, koji iza sebe nemamo ispraznih obećanja, predizbornih koalicija, političkih dugovanja i repova, možemo Slatini dati zamah u novom smeru.

DA za SLatinu! (Nezavisna lista – Dario Vrbaslija)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content