Fotogalerija: U Sopju održan veliki predizborni skup koalicije stranaka HDZ – HSLS – HSP – HSP AS – HDSSB

Uz mnoštvo mještana općine Sopje u Mjesnom domu u središtu Sopja, održan je veliki predizborni skup koalicije stranaka HDZ – HSLS – HSP – HSP AS – HDSSB za Virovitičko-podravsku županiju, te HDZ-a za Općinsko vijeće Sopja. Predizbornom skupu nazočili su saborski zastupnik i predsjednik HDZ-a Virovitičko-podravske županije Josip Đakić, kandidat za župana Virovitičko-podravske županije Igor Andrović, kandidati za njegove zamjenike Marijo Klement i Darko Žužak, saborska zastupnica Vesna Bedeković, županijski predsjednik HSP AS Renato Poldrugač, županijski predsjednik HDSSB-a Igor Češek, općinski načelnici i kandidati HDZ-a za načelnike: Milan Dundović (Mikleuš) Željko Vencl (Nova Bukovica), Hrvoje Miler (Špišić Bukovica), Siniša Horvat (Suhopolje), Tomislav Durmić (Zdenci), Mirko Rončević (Čađavica), Josip Granjaš (Sopje) i Berislav Androš (Sopje)…


Nakon predstavljanja liste HDZ-a za Općinsko vijeće, nazočnima se obratio kandidat za načelnika Općine Sopje Berislav Androš, koji je podsjetio na uređeno općinsko središte, izgrađene vodovodne i plinske mreže na području općine, uređenje mjesnih domova, asfaltiranje cesta, izgradnju nogostupa, dječjih igrališta. Predstavio je i svoj program za koji kaže da je spoj mladosti i iskustva, što će pomoći u provođenju svih zacrtanih projekata:
– Nadam se da ćete prepoznati kvalitetu ljudi na listi i projekte koje smo pripremili i da ćemo dobiti vaše povjerenje kako bismo nastavili raditi za sva naselja naše općine Sopje – kazao je Androš.

Predstavljeni su i kandidati koalicije HDZ – HSLS – HSP – HSP dr. Ante Starčević – HDSSB liste za Županijsku skupštinu čiji je nositelj Tomislav Tolušić.


Nazočnima se potom obratio kandidat HDZ-a za župana Virovitičko-podravske županije Igor Andrović:
– U našoj Slavoniji postoji veliki potencijal, mladi ljudi, pametni ljudi koji puno više razmišljaju nego ljudi u urbanim područjima, jer su navikli da sve što imaju moraju steći teškim i mukotrpnim radom. Sve što je rekao i Bero prije mene u svojem programu, ja mogu samo ponoviti, ali u oba naša programa je i projekt navodnjavanja Kapinci – Vaška. Uskoro ćemo imati i uporabnu dozvolu nakon čega ćemo zajedno dogovoriti sve uvjete korištenja sustava – dodao je Andrović.


Prisutne je pozdravio i predsjednik Županijskog odbora HDZ-a, saborski zastupnik Josip Đakić:
– Izazovi koji stoje pred ovim mladim kandidatima, Berom i Igorom, i svim ostalim na području naše Županije, su veliki. Ali isto tako oni imaju pomoć nas starijih i politički iskusnijih. Jedini smo u Hrvatskoj na prošlim izborima uspjeli pobijediti u svim općinama i gradovima i na razini županije. Ljestvica je podignuta visoko, ali uvjeren sam da ćemo i na ovim izborima polučiti isti rezultat. Mislim da ovaj mladi i radišni tim, potkrijepljen nama u Saboru i ministarstvima, može uspjeti u borbi za bolji i ugodniji život svih žitelja naše županije – naglasio je Đakić. (www.hdz-vpz.com)