Stars iz Bosanske Gradiške osvojio 4. Međunarodni ljetni No limit kup

U petak je na Sportskom centru TVIN-a počeo 4. Međunarodni ljetni No limit kup za uzrast U-14, a prvo mjesto osvojio je Stars iz Bosanske Gradiške pobjedivši u finalu Jedinstvo iz Donjeg Miholjca sa 1:0. U dvoboju za treće mjesto Virovitica je bila bolja od No limita sa 2:0. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Slaviša Pejić iz Starsa, najbolji strijelac je Patrik Kvrgnjaš iz Virovitice, dok je za najboljeg vratara proglašen Ante Grmoja iz Jedinstva. Pehare i medalje uručili su zamjenik župana Virovitičko-podravske županije Marijo Klement i dopredsjednik Nogometne akademije No limit Damir Filipović. Turnir se nastavlja u subotu uzrastima U-12, a početak je u 11 sati. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)