U četvrtom kolu 1.lige sjever rukometaši Viro Virovitice su izgubili na domaćem parketu od Rudara iz Ruda 31:39. Prvih dvadesetak minuta domaća momčad je bila bolja i vodila. Pri rezultatu 14:12 gosti ulaze u seriju 5:0 i preuzimaju kontrolu utakmice. Vode s tri zgoditka prednosti idućih tridesetak minuta. U 45.minuti zbog lakše ozlijede izlazi Kristijan Smiljčić, a gosti svoju prednost povećavaju do 28:38. Na kraju su domaći rukometaši ublažili poraz. Strijelci za domaću momčad su bili Smiljčić sedam, Moslavac i Godeč po šest, Paljar pet, Poljak i Domjanić po dva, te Rončević, Vozab i Janjić po jedan zgoditak.
U idućem kolu rukometaši Viro Virovitice gostuju u Bjelovaru. (www.icv.hr, mš, foto: Matija R.)