Suhopolje nazaustavljivo, probudio se Graničar iz Okrugljače, Bušetina 1947. pobijedila Sokol u Milanovcu

SONY DSC

1.ŽNL : Probudio se Graničar iz Okrugljače

U prvoj županijskoj ligi igra se deveto kolo donijelo je nekoliko iznenađujućih rezultata. Nakon sedam kola Graničar iz Okrugljače je polučio drugu pobjedu i to u gostima kod Gradine 4:1. Lukač je pobijedio Podravac 3:1. Sladojevačka Slavonija odnijela je tri boda iz Čađavice pobijedivši domaću Mladost 1930. rezultatom 3:2. Suhopolje je bilo uvjerljivo u susretu s posljednjeplasiranim Zrinskim 8:1. Mladost je u Čačincima ispratila Bratstvo iz Gornje Bazja rezultatom 5:0. Rezovac je bio uspješan u Mikleušu rezultatom 2:1. Općinski derbi između Voćina i Dinama iz Četekovca završio je podjelom bodova 2:2.

Rezultati: Lukač 05-Podravac 3:1, Suhopolje- Zrinski 8:1, Gradina-Graničar Okrugljača 1:4, Mikleuš-Rezovac 1:2, Mladost 1930. Čađavica-Slavonija 2:3, Mladost Čačinci-Bratstvo 5:0 i Voćin-Dinamo Četekovac 2:2.

1. Suhopolje 9 9 0 0 34-2 27
2. Rezovac 9 5 3 1 24-7 18
3. Bratstvo 9 5 2 2 23-21 17
4. Mladost (Čač) 9 5 1 3 15-10 16
5. Slavonija 9 5 1 3 24-20 16
6. Podravac (S) 9 4 3 2 28-17 15
7. Mikleuš 9 4 1 4 19-17 13
8. Gradina 9 3 2 4 22-27 11
9. Lukač 05 9 3 2 4 10-20 11
10. Mladost 1930 (Čađ) 9 3 1 5 12-18 10
11. Voćin 9 2 3 4 9-15 9
12. Dinamo (Č) 9 0 6 3 14-20 6
13. Graničar (Ok) 9 2 0 7 15-27 6
14. Zrinski (NB) 9 0 1 8 9-37 1

Parovi desetog kola: Graničar Okrugljača-Zrinski Nova Bukovica, Slavonija-Mladost Čačinci, Gradina-Mikleuš, Podravac Sopje-Mladost 1930. Čađavica, Bratstvo-Voćin, Dinamo Četekovac-Suhopolje i Rezovac-Lukač 05.

2.ŽNL: Uvjerljivi Croatia, Napredak i Omladinac

Bušetina 1947. je pobijedila Sokol u Milanovcu samo sa 2:0. Domaći su cijelu utakmicu odigrali sa samo deset igrača. Pojačani Turanovac je uvjerljivo izgubio od Bilogore 1947. Croatia je u Grabrovnici bila efikasna protiv Drave iz Terezinog polja.
U skupini istok vodeći trojac Sloga iz Zdenaca, Crnac i Borova ostvarili su nove pobjede.

Rezultati u skupini zapad: Napredak-Mladost Vukosavljevica 9:3, Sveti Đurađ-Omladinac 0:4, Turanovac-Bilogora 1947. 1:5, Croatia-Drava 5:0, Stara Brezovica-Podgorje 2:2 i Sokol-Bušetina 1947. 0:2.

1. Bušetina 1947 8 8 0 0 52-5 24
2. Croatia 8 6 0 2 24-7 18
3. Omladinac 8 5 1 2 27-10 16
4. Bilogora 1947 8 5 1 2 23-12 16
5. Napredak 8 4 0 4 37-24 12
6. Mladost (V) 8 3 2 3 21-28 11
7. Sokol 8 3 0 5 18-18 9
8. Drava 8 3 0 5 12-22 9
9. St. Brezovica 8 2 2 4 17-43 8
10. Podgorje 8 1 3 4 6-18 6
11. Sveti Đurađ 8 1 1 6 9-26 4
12. Turanovac 8 1 2 5 11-44 4 (-1)

Parovi devetog kola: Podgorje-Sokol, Omladinac-Turanovac, Bušetina 1947.-Sveti Đurađ, Mladost Vukosavljevica-Stara Brezovica, Drava-Napredak i Bilogora 1947.-Croatia.

U skupini istok postignuti su rezultati Mladost Miljevci-Tehničar 5:3, Standard-Sloga Zdenci 1:2, DOŠK-Munja 0:2, Crnac-Plavi 2:0, Ćeralije-Mladost Bakić 6:1 i Miholjac-Borova 1:3.

1. Sloga (Z) 8 8 0 0 24-4 24
2. Crnac 7 6 1 0 20-4 19
3. Borova 8 6 0 2 19-7 18
4. Ćeralije 7 5 1 1 22-13 16
5. Standard 8 4 2 2 26-11 14
6. Munja 8 4 0 4 11-14 12
7. Mladost (Mi) 8 2 1 5 14-20 7
8. Mladost (B) 7 2 1 4 9-18 7
9. Plavi 8 2 1 5 8-28 7
10. DOŠK 7 2 0 5 15-19 6
11. Miholjac 8 1 0 7 4-23 3
12. Tehničar 8 0 1 7 10-21 1

Parovi devetog kola: Borova-Mladost Miljevci, Mladost Bakić-Miholjac, Plavi-Ćeralije, Munja-Crnac, Sloga Zdenci-DOŠK i Tehničar-Standard.

3:ŽNL: Dinamo iz Kapele Dvora uspješan na gostovanju

U trećoj županijskoj ligi Dinamo iz Kapele Dvora efikasnom igrom donio je tri nova gostujuća boda, koja će mu puno značiti u borbi za naslov prvaka. Turnašica je pobijedila Branu sa 4:0. U istočnoj skupini u srazu prvog i posljednjeg rezultat je bio 10:1.

Rezultati sedmog kola u skupini zapad: Otrovanec-Graničar Žlebina 4:1, Mladost Stari Gradac-Dinamo Kapela Dvor 2:5, Sloga Dugo Selo-Podravec 1.2, Turnašica-Brana 4:0 i Bilogorac-Kladare 5:4.

1. Dinamo (KD) 7 6 0 1 39-10 18
2. Turnašica 7 6 0 1 15-4 18
3. Bilogorac 7 5 0 2 22-13 15
4. Podravec 7 4 1 2 18-6 13
5. Otrovanec 7 2 3 2 19-22 9
6. Sloga (DS) 7 2 2 3 20-19 8
7. Mladost (SG) 7 2 1 4 14-21 7
8. Kladare 7 2 1 4 23-31 7
9. Graničar (ŽL) 7 1 1 5 9-22 4
10. Brana 7 0 1 6 11-42 1

Parovi osmog kola: Bilogorac-Turnašica, Brana-Sloga Dugo Selo, Podravec-Mladost Stari Gradac, Dinamo Kapela Dvor-Otrovanec i Kladare-Graničar Žlebina.

U skupini istok postignuti su rezultati : Vaška-Dinamo Josipovo 5:1, Grabić-Slaven 2:3, Orešac-Krčevina 3:0 i Slavonac-Kozice 1:10, dok su Meljani slobodni.

1. Kozice 6 6 0 0 35-6 18
2. Orešac 6 3 3 0 18-8 12
3. Vaška 6 3 1 2 15-15 10
4. Dinamo (J) 7 3 1 3 13-18 10
5. Meljani 6 3 0 3 19-19 9
6. Grabić 6 2 1 3 15-14 7
7. Slaven 6 1 3 2 12-13 6
8. Krčevina 6 1 1 4 14-22 4
9. Slavonac 7 0 2 5 8-34 2

Parovi osmog kola: Meljani-Slavonac, Kozice-Orešac, Krčevina-Grabić i Slaven-Vaška, dok je Dinamo iz Josipova slobodan. (www.icv.hr, mš)