Brojni žitelji naše županije i ove će subote put Vukovara

Brojni žitelji naše županije i ove će godine put Vukovara, gdje se do 19. studenoga brojnim događanjima obilježava 26. obljetnica pada tog grada heroja. Središnji događaj održat će se, kao i svake godine, 18. studenoga, a započet će prigodnim programom u Općoj županijskoj bolnici u Vukovaru u 10 sati. Nakon toga uslijedit će križni put – kolona sjećanja do Memorijalnog groblja žrtava Domovinskog rata Vukovar. Tim povodom put grada heroja će i brojni predstavnici braniteljskih udruga. Organizirani autobusi iz Virovitice krenut će s autobusnog kolodvora u subotu, 18. studenoga, u 6 sati. Svi zainteresirani za put u Vukovar mogu se još danas javiti u svoje braniteljske udruge ili u prostorije Hvidre Virovitica. (www.icv.hr, bs)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content